چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
معاون پرورشی آموزش و پرورش اردستان:

توسعه فرهنگ اسلامی از اهداف امور تربیتی آموزش و پرورش است

معاون پرورشی آموزش و پرورش اردستان، گفت: یکی از اهداف امور تربیتی توسعه فرهنگ اسلامی، پاسداشت و انتقال ارزش های دینی، فرهنگی و پرورش نسلی خلاق است که موجب رشد و شکوفائی و اقتدار کشور اسلامی ایران می شود

به گزارش صبح اردستان، حسن علیزاده به مناسبت روز امور تربیتی در آموزش و پرورش در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: مربیان پرورشی همچون باغبانانی هستند که با آبیاری درختانِ نوجوان امروز، را برای آینده کشور پرورش می دهند.

وی افزود: هشتمین روز از اسفند ماه ۱۳۵۹ روز تأسیس نهاد مقدس امور تربیتی در آموزش و پرورش است تا از این طریق بتوانیم موجبات رشد و شکوفایی نو گلان آینده کشور را فراهم کنیم.

معاون پرورشی آموزش و پرورش اردستان گفت: یکی از اهداف امور تربیتی توسعه فرهنگ اسلامی، پاسداشت و انتقال ارزش های دینی، فرهنگی و پرورش نسلی خلاق است که موجب رشد و شکوفائی و اقتدار کشور اسلامی ایران می شود.

علیزاده با بیان اینکه همانگونه که مقام معظم رهبری انتظار دارند که برای پرورش دینداری و زنده نگهداشتن مسائل ارزشی، عبادی و فرهنگی اهتمام کامل شود، تصریح کرد: باید در مسیر پیشبرد نظام تعلیم و تربیت، با هدف ارتقای معرفت و بصیرت دینی و توسعه فرهنگ نماز و معارف قرآنی را نهادینه سازی کنیم.

وی تاکید کرد: اجرای بهینه فعالیت های پرورشی درون و برون مدرسه ای می تواند سرلوحه تمامی برنامه های آموزشی مدارس قرار داده شود.

معاون پرورشی آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش اردستان به همین منظور برنامه های شاخصی را از جمله تشکیل ستاد هفته امور تربیتی، تقدیر از مربیان پرورشی و اردوی تفریحی و زیارتی برای مربیان را برنامه ریزی کرده است.

انتهای پیام / کد خبر28297

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.