چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
رئیس اداره ثبت احوال اردستان:

۷۵ درصد اردستانی ها کارت ملی هوشمند دریافت کردند

رئیس اداره ثبت احوال اردستان، گفت: تا پایان سال ۹۶ مقدار۶۹ و هفت دهم درصد جمعیت شهرستان اردستان شناسنامه مکانیزه و ۷۵ درصد نیز کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا یوسفی فرد در گفت و گو با صاحب نیوز؛ اظهار کرد: ولادت سال ۹۶ در اردستان ۵۹۷نفر بوده که از این مقدار ۲۹۳ نفر پسر و ۳۰۴ نفر دختر به ثبت رسیده است.

وی افزود: با توجه به آمار موجود ولادتهای شهرستان اردستان در سال ۹۶ پنج و چهاردهم درصد  نسبت به مشابه سال ۹۵کاهش داشته است.

رئیس اداره ثبت احوال اردستان گفت: وفات سال ۹۶ شهرستان اردستان ۲۸۹ مورد به ثبت رسیده که ۱۲۶ نفر زن و ۱۶۳ نفر مرد بوده و نسبت به سال قبل از آن یک و چهار دهم درصد افزایش داشته است.

یوسفی فرد با بیان اینکه  در سال ۹۶ هفت هزار و ۱۰۲ جلد شناسنامه مکانیزه صادر شده است، تصریح کرد: صدور شناسنامه نسبت به سال قبل از آن ۳۲ درصد افزایش داشته است.

وی تاکید کرد: سال ۹۶ صدور کارت هوشمند ملی ۱۴ هزار و ۷۶۷ قطعه صادر شده و نسبت به سال قبل از آن ۲۶۸ درصد افزایش داشته است.

رئیس اداره ثبت احوال اردستان خاطرنشان کرد: صدور شناسنامه مکانیزه در شهرستان اردستان از ابتدا تا کنون ۲۱ هزار و ۹۴۱ جلد بوده و تعداد ۲۴ هزار و ۲۱۶ قطعه کارت ملی هوشمند صادر شده است.

یوسفی فرد همچنین تصریح کرد: تا پایان سال ۹۶ مقدار۶۹ و هفت دهم درصد جمعیت شهرستان اردستان شناسنامه مکانیزه و ۷۵ درصد نیز کارت ملی هوشمند دریافت کرده اند.

انتهای پیام/صاحب نیوز

انتهای پیام / کد خبر29248

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.