شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

پیام تبریک فرماندار اردستان بمناست روز پاسدار

فرماندار اردستان، گفت: دفاع از آرمان‌های اصیل الهی و اسلام ناب محمدی (ص) همتی جانانه می‌طلبد که بی شک در امام حسین (ع) و یاران با وفایش به عنوان الگوی جاودانه پاسداری از ارزش‌ها نمود یافته است.

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاه « سنگر مستحکم انقلاب» و «عنصر شاخص دفاع از امنیت داخلی و خارجی و هویت برجسته و ممتاز و مورد نیاز برای پیشرفت کشور و حرکت به سوی آرمانها» است.  مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

سوم شعبان مصادف با میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گرامی باد

دفاع از آرمان‌های اصیل الهی و اسلام ناب محمدی (ص) همتی جانانه می‌طلبد که بی شک در امام حسین (ع) و یاران با وفایش به عنوان الگوی جاودانه پاسداری از ارزش‌ها نمود یافته است.

 

بدون شک قیام جاوید عاشورا؛ فداکاری امام حسین(ع) و یارانش در راستای صیانت و پاسداری از ارزش‌ها و مقدسات دینی بود و همین انگیزه در لحظه لحظه نبرد کربلا متبلور شد و اگر فداکاری و پاسداری سالار شهیدان و اصحابش نبود، نامی از اسلام و مکتب اسلام برجای نمی‌ماند.

 

بی‌شک امروز اقتدار و سربلندی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای مکتبی و مومن، چون پاسداران انقلاب اسلامی است که با سرمشق‌گیری از فرهنگ عاشورایی امام حسین (ع) و بهره‌مندی از تجربیات سازنده جنگ تحمیلی، فتح این مسیر را همچون دوران دفاع مقدس هموار کردند.

 

پاسداران در حساس‌ترین لحظات تاریخ انقلاب اسلامی همچون دژی مستحکم؛ مردانه و شجاعانه در جهت رسیدن به حق و حقیقت گام برداشته و با روحیه شهادت طلبی، ایثار و از خود گذشتگی، فداکاری و دفاع از ارزش‌های والای مکتبی را به فرهنگ عزتمداری و افتخار مبدل ساختند.

اینجانب ضمن  تبریک سوم شعبان ،سالروز ولادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار به آحاد مردم بصیر و ولایت مدار ایران به ویژه پاسداران، بسیجیان و همچنین پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت  شهرستان که ذخیره‌های الهی نظام هستند و  امیدوارم  با بهره گیری از تجارب و با هوشیاری و بصیرت در رویارویی با تهدیدات، پشتوانه مردمی، روحیه جهادی، انقلابی و با تبعیت محض از منویات، ولی امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) شاهد موفقیت‌های روز افزون کشور و توفیق و سربلندی همراه با موفقیت را ازخداوند متعال خواستارم.

علیرضا غیور

فرماندار شهرستان اردستان

 

 

انتهای پیام / کد خبر29294

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.