شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

پیام تبریک فرماندار اردستان بمناست روز جانباز

جانبازان شاهدان زنده انقلاب هستند و باید با همه امکانات از آنان دفاع کنید.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جانبازان شاهدان زنده انقلاب هستند و باید با همه امکانات از آنان دفاع کنید.

مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

روز جانباز یادآور ایثار و از خودگذشتگی بزرگ جانباز عرصه تاریخ حضرت ابوالفضل است.  میلاد با سعادت آن غیور مرد دشتِ کربلا و به یاد فداکاری و جوانمردیش این روز را پاس می داریم. جانباز میدان کربلا، که در راه پاسداری از دین اسلام، امام و برادر بزرگوارش، دو دست مبارک خویش را نثار کرد، برای مسلمانان نماد ایثار، از خودگذشتگی و فداکاری است.

جانباز تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی است. آن گاه که امام و مقتدای او فرمان جهاد می دهد از تمامی دلبستگی های زندگی دست می کشد و با سلاح ایمان و معنویت به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلام می پردازد.

وبه فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که جانبازان عزیز – آنان که ایثار و فداکاریشان، نشانه‌یی در جسم مطهرشان باقی گذارده و یادگار آن لحظه‌ی حساس را همواره با خود دارند – دارای سهمی ارزشمند در این تاریخ پرافتخارند. جانبازان، آسیب در راه خدا را قدر بدانند که این موجب توجه حق تعالی به آنان است و این در میزان الهی، ارزش والاست.

اینجانب برخود لازم می دانم این روز باعظمت را به جامعه  ایثارگران بویژه جانبازان محترم شهرستان تبریک وتهنیت عرض نموده و آروزی توفیق و سربلندی همراه با موفقیت در کنار خانواده محترم را از خدوند متعال خواستارم.

علیرضا غیور

فرماندار شهرستان اردستان

انتهای پیام / کد خبر29346

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.