شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی استان اصفهان خبرداد؛

کشف بیش از سه هزار و ۷۰۰کیلو گرم مواد مخدر در اصفهان/ مبارزه با قاچاق یکی از اولویت های نیروی انتظامی در سال ۹۷ است

فرمانده انتظامی اصفهان گفت: ماموران نیروی انتظامی استان در فروردین ماه بیش از سه هزار و ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کرده اند.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی اردستان، اظهار کرد: همه مردم ایران به معنی واقعی کلمه پاسدار ارزش ها و هنجارها هستند.

وی افزود: همه ما مدیون و وام دار خانواده شهدا، جانبازان و جامعه ایثارگران هستیم واگر نبود آن خود گذشتگی ها و ایثارگری ها امروز شاهد این امنیت نبودیم.

فرمانده انتظامی اصفهان گفت: منطقه اردستان دانشمندان و علمای بزرگواری را تقدیم اسلام کرده که نمونه آن شهید مدرس بوده است.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه مردم اردستان ویژگی های خاصی دارند که یکی از آن ایثارگری و پر تلاش بودنشان است، تصریح کرد: همان مقوله ای را این مردم دارند که امروز به آن نیاز داریم.

وی تاکید کرد: ماموران نیروی انتظامی استان در فروردین ماه بیش از سه هزار و ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کرده اند.

فرمانده انتظامی اصفهان خاطرنشان کرد: فرماندهی انتظامی اصفهان با راه انداز قرار گاه اقدام و عمل به موجب ظرفیت سنجی انتظامی اصفهان توانسته طرح های مختلفی را مورد بررسی قرار دهد.

سردار معصوم بیگی تصریح کرد: بخشی از موارد امنیتی امکانات بوده و با حضور دیگر شرایط می تواند امنیت پایداری را ایجاد کند.

وی اعلام کرد: ۱۲ اولویت در دستور کار نیروی انتظامی برای سال ۹۷ قرار دارد که یکی از آنها مبارزه با قاچاق و منع خرید کالاهایی است که در کشور وجود دارد.

گفتنی است در این مراسم از زحمات سرهنگ رحمت اله مهرانفر تجلیل و سرهنگ هاشم زاده به عنوان فرمانده انتظامی جدید اردستان معرفی شد.

انتهای پیام / کد خبر29382

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.