یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
بمناسبت بیست و یکمین سال شهادت/

سالگرد شهید سردار غلامی در شهر مهاباد اردستان برگزار شد/ تصاویر

بمناسبت بیست و یکمین سالگرد شهادت سردار شهید علیرضا غلامی مراسمی در زادگاه این شهید در شهر مهاباد اردستان برگزار شد.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ بمناسبت بزرگداشت بیست و یکمین سالگرد شهادت سردار شهید علیرضا غلامی فرمانده گروه تفحص لشکر ۱۴ امام حسین(ع) عصر دیروز در شهر مهاباد اردستان مراسمی برگزار شد که در این مراسم دو نفر از همرزمان شهید خاطراتی از شهید گرانقدر را بیان کرده و سپس نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی به ایراد سخن پرداختند.

شهدای انقلاب اسلامی سند افتخار جمهوری اسلام هستند

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نقاط قوت جمهوری اسلامی همین شهدای گرانقدر هستند که در کل کشور نورانیت خاصی را بخشیده اند.

وی افزود: بهترین نعمت یک فرد جان اوست که خداوند آن را در راه خودش می پذیرد و نعمت شهادت را به صالحین خود عطا می کنند و در واقع شهدای انقلاب اسلامی سند افتخار جمهوری اسلام هستند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید بهشتی فردی بود که در انقلاب اسلامی همتا ندارد و به قدری عظمت پیدا کرد که خداوند بهترین خصلت که شهادت در راه خودش است را به او عطا فرموده است.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد با بیان اینکه باب شهادت در کشورمان باز بوده و نمونه آن شهدای مدافع و حرم شهید حججی ها هستند، تصریح کرد: مسیر شهادت باز بوده و همه از خدا بخواهید که ختم زندگی و کارمان را شهادت در راه خودش قرار دهد.

وی تاکید کرد: همه آرزو کنید و بخواهید تا در مسیراهداف انقلاب اسلامی و شهدا تحت سایه مقام معظم رهبری به زندگی اخروی رهنمون شویم.

انتهای پیام / کد خبر30152

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار