چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
امام جمعه اردستان:

مسلمانان یمن با توسل به قرآن به تاسیسات نفتی عربستان حمله کردند

امام جمعه اردستان گفت: مسلمانان کشور یمن با توکل به خدا و توسل به آیات قرآن کریم توانستند بر تاسیسات نفتی عربستان حمله کنند و اعلام کردند که عربستان منتظر حمله های بعدی آنها باشد.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه این هفته اردستان اظهار داشت: جهاد و شهادت دو عنصر والایی هستند که انسان را به بهشت رهنمون می کنند.

وی با اشاره به شهادت حضرت رقیه(س) افزود: حضرت رقیه(س) یکی از پیام رسانهای همیشگی کربلا بود که نامش در تاریخ ثبت و ماندگار شده است.

امام جمعه اردستان با اشاره به هفته نیروی انتظامی بیان داشت: حضور نیروی انتظامی در جامعه ملموس است، منطقه انتظامی اردستان با وسعت زیاد منطقه و با امکانات کم امنیت خوبی را به ارمغان آورده است.

امام جمعه اردستان تصریح کرد: مسئولان استان اصفهان امکانات بیشتری را در اختیار نیروی انتظامی اردستان قرار دهند تا آنها بتوانند امنیت کوی و برزن را بهتر برقرار کنند و مردم نیز در برقراری امنیت و بالا بردن ضریب امنیت شهرستان نیروی انتظامی را یاری کنند.

وی افزود: مسلمانان کشور یمن با توکل به خدا و توسل به آیات قرآن کریم توانستند بر تاسیسات نفتی عربستان حمله کنند و اعلام کردند که عربستان منتظر حمله های بعدی آنها باشد.

انتهای پیام / کد خبر32275

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار