یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
به مناسبت دهه فجر/

طرحهای اقتصاد مقاومتی تشویقی برای ایجاد کار

آقابابائیان باییان اینکه هدف از ایجاد این نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای تولیدی خانگی و اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: این نوع نمایشگاهها تشویقی است برای حضور بیشتر زنان و می تواند برای افراد جویای کار از طریق طرحهای اقتصاد مقاومتی اقدام کرد.

به گزارش صبح اردستان، فرمانده حوزه حضرت زهرا(س) شهر زواره اظهار کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر نمایشگاه و فروشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی و مشاغل خانگی درحوزه شهید صدوقی زواره افتتاح شد.

خواهر آقابابائیان عصر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه محصولات اقتصادی گفت:  این نمایشگاه که با ۲۰ غرفه محصولات خانگی افتتاح شده به مدت پنج روز پذیرای عموم مردم است.

وی افزود: در این نمایشگاه محصولات طرح های اقتصاد مقاومتی و صنایع دستی شامل چرم دوزی، ترشیجات خشک، نقاشی روی سفال، رب گوجه، انواع دمنوش ها، رب انار، لواشک، کشک، عروسک بافتنی و میناکاری، سفالگری، چرم دوزی، کیف و قلاب دوزی به نمایش گذاشته شده است.

آقابابائیان باییان اینکه  هدف از ایجاد این نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای تولیدی خانگی و اقتصاد مقاومتی است تصریح کرد: این نوع نمایشگاهها تشویقی است برای حضور بیشتر زنان و می تواند برای افراد جویای کار از طریق طرحهای اقتصاد مقاومتی اقدام کرد.

انتهای پیام / کد خبر21024

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار