یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
کارشناس مسائل دینی:

قرآن دستورالعمل زندگی بشری است/تصاویر

احمدی گفت: قرآن هدیه ای است الهی به انسانها تا در آن تفکر کنند و این دستوری بوده که خود قرآن داده و در واقع قرآن دستورالعمل زندگی بشری است.

به گزارش صبح اردستان، کارشناس مسائل دینی اظهار کرد: قرآن درهر زمان مطالبی دارد عالی  و به روز که برای مسائل روحی انسان و سبک زندگی اسلامی می تواند راهکاری مناسب و سند زندگی باشد.

حجت الاسلام رضا احمدی امشب در مراسم محفل انس با قرآن در مسجد موسی بن جعفر علیه السلام گفت: قرآن در تمام دوران جریان دارد همانطور که ماه و خورشید در جریان است و می بینید که مصادیق قرآن درهر زمان جدید است.

وی افزود: قرآن هدیه ای است الهی به انسانها تا در آن تفکر کنند و این دستوری بوده که خود قرآن داده و در واقع قرآن دستورالعمل زندگی بشری است.

این کارشناس مسائل دینی تصریح کرد: قرآن حقیقتی است برای ما و دفترچه و شناسنامه بشریت است و باید از قرائت قرآن این حقیقت را کسب کرد.

حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه باید جوانان با تفسیر قرآن آشنا شوند تصریح کرد: خداوند دستور بندگی و اطاعت را در قرآن داده  تا ما از آن پیروی کرده و خشوع پیدا کنیم.

وی ضمن ابراز تاسف تاکید کرد: ببینید جوانهای ما چقدر با قرآن ارتباط دارند و حتی به اندازه یک سریال تلویزیونی وقت می گذارند، این در حالی است که  روزانه طبق نظر کارشناسان مردم  و مخصوصا جوانان روزانه ۹ساعت وقت خود را در شبکه های اجتماعی سپری کرده و برای قرآن که سند زندگی ماست کاری صورت نمی گیرد.

 

انتهای پیام / کد خبر21051

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.