چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
مسئول آتش نشانی اردستان:

خودرو پیشرو نیاز آتش نشانی اردستان است

یزدانیان مسئول آتش نشانی اردستان افزود: با توجه به اینکه در اردستان بافت فرسوده زیاد وجود دارد خودرو پیشرو نداشته و نیازمند نیرو هستیم که مسئولان باید به این امر توجه کنند.

به گزارش صبح اردستان، حسین یزدانیان در گفت و گویی اظهار کرد: هفتم مهر ماه یادآور حماسه آفرینی و از خود گذشتگی آتش نشانان در عرصه های دفاع مقدس است.

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی اردستان گفت: خدمت رسانی به آسیب دیدگان از حوادث، سوانح و ترویج فرهنگ ایمنی و پیشگیری از وظایف خدمتگذاران در آتش نشانی اردستان است.

وی افزود: با توجه به اینکه در اردستان بافت فرسوده  زیاد وجود دارد خودرو پیشرو نداشته و نیازمند نیرو هم هستیم که مسئولان باید  به این امر توجه کنند.

یزدانیان با بیان اینکه اردستان دارای چهار خودرو آتش نشانی بوده و دو مورد آن فرسوده است، تصریح کرد: اردستان در کنار جاده ترانزیت قرار گرفته و با توجه به خدمات امداد جاده ای مستلزم نیرو و امکانات لازم هستیم.

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی اردستان همچنین از ۲۰۰ مورد آتش سوزی در یکسال گذشته خبر داد و افزود: آتش نشانی اردستان ۷۰ مورد خدمات تصادفات جاده ای و ۱۱۰ مورد تصادفات خارج از حوزه حدماتی را انجام داده است.

وی  گرفتن حیوانات در منازل، اماکن  و رها سازی در طبیعت را ۵۰ مورد اعلام کرد و افزود:  برگزاری مانور و مراسم های ویژه برای دانش آموزان و ادارات  را در دستور کار داشته ایم.

یزدانیان همچنین تصریح کرد: توسعه آموزش شهروندی و مکانهای عمومی، خرید تجهیزات امدادی، تکمیل پرسنل شیفت آتش نشانی، خرید یک دستگاه پیشرو آتش نشانی و ارتقای توانمندی نیروهای موجود آتش نشانی از برنامه های آتی آتش نشانی اردستان خواهد بود.

انتهای پیام / کد خبر25210

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.