دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

همکاری در خصوص ایجاد «لجستیک پارک» در اردستان

وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به درخواست مسئولان شهرستان برای احداث لجستیک ‌پارک و هم‌خوانی این طرح با ظرفیت منطقه و با توجه به اشتغالزایی متکی به حمل و نقل برای راه‌اندازی آن کمک خواهیم کرد.

به گزارش صبح اردستان، عباس  احمد آخوندی در گفت و گویی اظهار کرد: وزارتخانه راه و شهرسازی آماده احداث لجستیک پارک در استان اصفهان است.

وزیر راه و شهرسازی گفت: هم‌اکنون شاهد آغاز زیرسازی کل طرح هستیم که قطعه یک دارای ۶۵درصد و قطعه دو ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و  براین اساس قطعه اول در سال جاری و قطعه دوم در سال آینده به بهره ‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اقدامات مطلوب در دست انجام استان اصفهان خاطرنشان کرد: طرح توسعه فرودگاه اصفهان و ساخت ترمینال خارجی آن به مساحت ۹ هزار متر مربع، آزادراه کنارگذر شرق اصفهان از جمله این طرح ها محسوب می‌شود.

آخوندی با بیان اینکه در شهریور سال گذشته عملیات اجرایی آزادراه کنارگذر شرق اصفهان آغاز شد، تصریح کرد: هم‌اکنون شاهد آغاز زیرسازی کل طرح هستیم.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: این طرح به منظور خارج کردن بار ترافیکی از داخل شهر اصفهان بسیار حائز اهمیت بوده و همچنین کاهش آلودگی و سهولت تردد را به همراه داشته و قطعه اول به دلیل داشتن ورودی  و خروجی به اردستان برای این شهرستان از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی  با اشاره به راههای روستایی شهرستان اردستان یادآور شد: وزارت راه و شهرسازی در هر بخشی که قابلیت مشارکت وجود داشته باشد در خصوص تخصیص قیر، مسائل فنی و ماشین‌آلات کمک می‌کند.

آخوندی همچنین در خصوص درخواست مسئولان شهرستان اردستان در موضوع بافت‌های تاریخی و میانی گفت: باید طرح‌هایی که از سوی مسئولان شهرستان تهیه شده مورد کارشناسی و بررسی قرار گرفته شود.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست مسئولان شهرستان برای احداث لجستیک ‌پارک و هم‌خوانی این طرح با ظرفیت منطقه و با توجه به اشتغالزایی متکی به حمل و نقل برای راه‌اندازی آن کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام / کد خبر25537

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار