چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
مسئول بازسازی عتبات عالیات اردستان:

موکب اردستانی ها با همراهی مردم به کربلا اعزام شد

مسئول بازسازی عتبات عالیات اردستان و موکب امام صادق(ع) گفت: تعداد شش دستگاه خودروی سبک و سنگین با ۵۰ نفر خدمه کار اعزام حمل موکب اردستان را بر عهده دارند که در کربلا هم در خدمت زائران خواهند بود.

به گزارش صبح اردستان، مسئول بازسازی عتبات عالیات اردستان و موکب امام صادق(ع) عصر امروز در حاشیه اعزام کاروان موکب اظهار کرد: کاروانی که امروز به کشور عراق اعزام می شود پس از مستقر شدن در کربلا از تاریخ ۱۴ تا ۲۱ آبان به مدت هشت روز برپا خواهد بود.

حسن زارعی گفت: موکب اردستانی ها به نام امام صادق علیه السلام است که امروز با کمکهای مردمی به کربلا اعزام می شوند.

وی افزود: تعداد شش دستگاه خودرو سبک و سنگین با ۵۰ نفر خدمه کار اعزام حمل موکب اردستان را بر عهده دارند که در کربلا هم در خدمت زائران خواهند بود.

زارعی با بیان اینکه روزانه  ۳۰۰ نفر وعده پذیرایی، صبحانه، ناهار، شام و اسکان و میان وعده تدارک دیده شده، تصریح کرد:  برآورد می شود که بیش از چهار میلیارد ریال  هزینه در بر داشته باشد.

مسئول موکب اردستانی ها گفت: توسط مردم و اصناف مبلغ ۲۵۰میلیون ریال  وجه نقد تحویل  شده است.

وی همچنین گفت: مردم اقلامی همچون ۸۰۰ کیلو برنج، ماکارانی در حد دو وعده، گوشت منجمد و چرخ کرده ۱۳۰کیلو، پیاز یک هزار کیلو، تعداد ۶۰۰قطعه مرغ، ۵۰کیلو سبزی خورشتی،  چایی ۳۰کیلو،  قند۳۰۰کیلو، زعفران هشت مثقال، ۲۰تخته پتو، ۱۰تخته فرش اهدایی، کپسول گاز۶۰عدد، آب معدنی هشت هزار بطری، نوشابه ۶۰۰بطری را تحویل داده اند.

گفتنی است کاروان اقلام موکب امام صادق(ع) اردستانی ها با همراهی مردم عصر امروز به مقصد کربلا اعزام شدند.

انتهای پیام / کد خبر25970

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار