چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اردستان :

بسیج توانسته است انقلاب اسلامی را در مقابل توطئه ها حفظ کند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج یک معجزه بود که توانسته است انقلاب اسلامی را در مقابل توطئه ها، خباثت ها و دشمنی ها حفظ کند .

به گزارش صبح اردستان، محمد حسین مسعودیان در گفت و گویی به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: تشکیل بسیج از ماندگارترین یادگاران دوران حضرت امام خمینی(ره) است.

وی افزود: تشکیل بسیج برگرفته از حکمت الهی این مرد بزرگ و عالم ربانی است، که خود ریشه در معارف ناب نبوی، علوی و آیات نورانی قرآن دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج یک معجزه بود که توانسته است انقلاب اسلامی را در مقابل این توطئه ها، خباثت ها و دشمنی ها حفظ کند .

مسعودیان با بیان اینکه مقام معظم رهبری بیان کرده اند بسیج، حقیقتی شبیه افسانه ها است، تصریح کرد:  شاهدیم که این حقیقت امروز منجی عراق، سوریه و لبنان شده است و نقشه های استکبار جهانی را نقش بر آب کرده و خوابهای آل یهود برای منطقه را بی تعبیر کرده است.

وی تاکید کرد: بسیج این شجره طیبه و لشکر مخلص خدا در عرصه های مختلف نظامی، خدمات رسانی، حوادث و بلایای طبیعی، محرومیت زدایی، اقتدار نظام و هرکجا که لازم باشد با یک اشاره ولی فقیه در صحنه حاضر هستند و بهترین و برترین کارنامه عملکردی را  به همگان عرضه میکنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اردستان تصریح کرد: با توجه به جمله زیبای حضرت امام در یک کلام « بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل  آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء کرده اند.

انتهای پیام / کد خبر26428

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار