چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

مردم با حضور خودجوش خود توطئه دشمن را خنثی کردند

امام جمعه اردستان گفت: مردم با بصیرت بودند که در زمان فتنه درست عمل کرده و با حضور خودجوش خود به میدان آمدند و توطئه دشمن را خنثی کردند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد موسی بن جعفر(ع) اردستان اظهار کرد: فتنه هایی که شاهد هستیم، چهل سال علیه این انقلاب شکل گرفته است.

وی افزود: فتنه هایی همچون کودتای نوژه و ترورهای بسیار کور وحشتناک منافقین و فتنه هایی همچون سالهای ۷۸ و ۸۸ را برای این مردم طراحی کردند، اما به تحلیل تحلیلگران هیچکدام مهمتر از فتنه ۹۶ نبود.

امام جمعه اردستان گفت: دشمن از ماهها قبل فتنه ۹۶ را ساماندهی کرده بود و برای دشمن خیلی مهم بود و با نقشه به میدان آمدند که با مشت محکم مردم مواجه شدند.

خطیب جمعه اردستان تاکید کرد: وظیفه دولت و مجلس  این است که مطالبات به حق مردم را شنیده و برای آن چاره جویی کند.

حجت الاسلام دهشیری با بیان اینکه عده ای در پیروی از مقام معظم رهبری مطالبات خود را فریاد زدند، تصریح کرد: عده ای هم سوء استفاده کرده و با تجمع مردم همراه شدند و دست به آشوبگری زدند.

وی خاطرنشان کرد: افراد ناراضی در کشور هم اینگونه برخوردهای خشن که توسط مثلث شوم آمریکا، عربستان صعودی و منافقین شکل گرفته بود را نمی پسندند.

امام جمعه اردستان تصریح کرد: مردم با بصیرت بودند که در زمان فتنه درست عمل کرده و با حضور خودجوش خود به میدان آمدند و توطئه دشمن را خنثی کردند.

حجت الاسلام دهشیری با اشاره به وقایع اخیر تصریح کرد: هر وقت مردم دیدند مطالبات با اصول نمی سازد کمتر از یک هفته صف خود را از آشوبگران جدا کرده و این بصیرت موجب شد تا هوشیاری ملت در مقابل ضد ملت و اسلام در مقابل ضد اسلام قرار بگیرد.

وی افزود: مقام معظم رهبری بارها گفته است که دشمنی دشمنان کم نشده، اما عده ای آن را نمی شنوند و کسانی که دل به امریکا بسته اند بدانند چه عنصر کثیفی هستند.

خطیب جمعه اردستان با اشاره به مشکلات اساسی جامعه که بیکاری جوانان بوده افزود: مسئولان اگر بسته پیشنهادی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند مشکلات اقتصادی مرتفع خواهد شد.

حجت الاسلام دهشیری همچنین خطاب به مسئولان شهرستان اعلام کرد: در خصوص بیکاری جوانان منطقه فکری کرده و بدانند مسائل خطی و سیاسی دیگر رنگی ندارد و زمینه ساز اشتغال باشند.

 

انتهای پیام / کد خبر27423

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.