شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

کمک پنج میلیاردریالی مردم و خیران به آموزش و پرورش اردستان

مدیر آموزش و پرورش اردستان، گفت: برای بازسازی و مقاوم سازی مدارس اردستان هزینه های میلیاردی نیاز است که مردم و خیران در یکسال گذشته بیش از پنج میلیارد ریال به آموزش و پرورش اردستان کمک کرده اند.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: بهسازی و شاداب سازی مدارس اردستان در یکسال گذشته مورد هدف این مجموعه بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه اعتبارات کم اجازه تعمیرات اساسی  برای همه آموزشگاه را نمی دهد سعی شده تا شاداب سازی آموزشگاها برای دانش آموزان مد نظز باشد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: اردستان بیش از ۶۰ آموزشگاه دارد که اکثر آنها بالای ۵۰ درصد فرسوده بوده و احتیاج به تعمیر و مقاوم سازی داشته که اعتبارات دولتی نیاز آن را تامین نمی کند.

شفیعی با بیان اینکه برای بازسازی و مقاوم سازی مدارس اردستان هزینه های میلیاردی نیاز است، تصریح کرد: مردم و خیران در یکسال گذشته بیش از پنج میلیارد ریال به آموزش و پرورش اردستان بصورت نقدی و غیر نقدی کمک کرده اند.

وی تاکید کرد: ساختمانهای آموزشگاه روستا از نظر سالم بودن نسبت به شهر از وضعیت مناسبتری برخوردار بوده، اما ساختمانهای شهری به لحاظ قدمت بالا از استحکام خوبی برخوردار نیست.

انتهای پیام / کد خبر27484

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار