شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

کمک پنج میلیاردریالی مردم و خیران به آموزش و پرورش اردستان

مدیر آموزش و پرورش اردستان، گفت: برای بازسازی و مقاوم سازی مدارس اردستان هزینه های میلیاردی نیاز است که مردم و خیران در یکسال گذشته بیش از پنج میلیارد ریال به آموزش و پرورش اردستان کمک کرده اند.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: بهسازی و شاداب سازی مدارس اردستان در یکسال گذشته مورد هدف این مجموعه بوده است.

وی افزود: با توجه به اینکه اعتبارات کم اجازه تعمیرات اساسی  برای همه آموزشگاه را نمی دهد سعی شده تا شاداب سازی آموزشگاها برای دانش آموزان مد نظز باشد.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت: اردستان بیش از ۶۰ آموزشگاه دارد که اکثر آنها بالای ۵۰ درصد فرسوده بوده و احتیاج به تعمیر و مقاوم سازی داشته که اعتبارات دولتی نیاز آن را تامین نمی کند.

شفیعی با بیان اینکه برای بازسازی و مقاوم سازی مدارس اردستان هزینه های میلیاردی نیاز است، تصریح کرد: مردم و خیران در یکسال گذشته بیش از پنج میلیارد ریال به آموزش و پرورش اردستان بصورت نقدی و غیر نقدی کمک کرده اند.

وی تاکید کرد: ساختمانهای آموزشگاه روستا از نظر سالم بودن نسبت به شهر از وضعیت مناسبتری برخوردار بوده، اما ساختمانهای شهری به لحاظ قدمت بالا از استحکام خوبی برخوردار نیست.

انتهای پیام / کد خبر27484

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.