چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

شورای آموزش و پرورش تجلی مشارکت هدفمند مردم است

مدیر آموزش و پرورش اردستان، گفت: شورای آموزش و پرورش تجلی مشارکت هدفمند مردم بویژه خانواده ها و مسئولان در تحقق اهداف نهاد مقدس تعلیم و تربیت است.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: همه کسانی که به نوعی برای نهاد مقدس تعلیم و تربیت دلسوزانه و مشوقانه تلاش می کنند همچون آموزگاران، مدیران و معاونین از اثر گذاران تعلیم و تربیت هستند.

وی افزود: شورای آموزش و پرورش تجلی مشارکت هدفمند مردم بویژه خانواده ها و مسئولان در تحقق اهداف نهاد مقدس تعلیم و تربیت است.

مدیر آموزش و پرورش اردستان گفت:  شورای آموزش و پرورش در مقام یک پارلمان منطقه ای درنهاد و دل آموزش و پرورش  طراحی و تدوین شده است.

شفیعی با بیان اینکه  خط دهی، برنامه ریزی، قانون گذاری و نظارت بر عملکرد آموزش و پرورش به نوعی  بر دوش شورای آموزش و پرورش است، تصریح کرد: مصوبات این شورا در جاهایی که خلا قانونی وجود داشته باشد لازم الاجرا خواهد بود.

وی تاکید کرد: شورای آموزش و پرورش می تواند در هر کجا آموزش و پرورش مشکل قانونی داشته باشد راهگشا بوده و راه را هموار کند.

مدیر آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: همه استعدادها، ظرفیت ها و امکانات نهادهای دولتی، غیر دولتی و مشارکت مردمی طبق قانون شورای آموزش و پرورش به نوعی باید در خدمت تعلیم و تربیت باشد.

شفیعی یادآوری کرد: طبق بیانات مقام معظم رهبری، اصحاب فکر و اندیشه، فرزانگان و فرهیختگان باید بنشینند و برای آموزش و پرورش تصمیم بگیرند و کار کنند.

وی همچنین با اشاره به این موضوع که هر چقدر در خصوص تعلیم و تربیت هزینه شود اصراف نبوده و بلکه سرمایه گذاری خواهد بود که در اینده نتیجه آن را به طور وضوح خواهیم دید.

مدیر آموزش و پرورش اردستان یکی از هجمه ها و مطالبات مردمی که آموزش و پرورش را مخاطب قرار داده اند، موضوع آموزش کنکور بوده است.

شفیعی از همه دست اندرکاران و اعضای شورای آموزش و پرورش خواست تا نسبت به ایده های خود در خصوص آموزش دانش آموزان برای کنکور۹۷ این اداره را یاری کنند.

انتهای پیام / کد خبر27541

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.