چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

لزوم استفاده ازافراد باتجربه اقتصادی در شرکتهای توسعه و عمران

فرماندار اردستان، گفت: استفاده از افراد متخصص، با تجربه اقتصادی و امیدوار کردن مردم به توسعه و عمران می تواند خیلی از مشکلات را رفع کند.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیورپیش از ظهر امروزدر جلسه توسعه و عمران در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: به منظور هدایت منابع مردمی و اشتغال زایی در توسعه شهرستان شرکت توسعه و عمران در اردستان تشکیل می شود.

وی افزود: طبق قانون یک سوم سرمایه اولیه شرکت که یک میلیارد ریال خواهد بود باید به حساب بانک  توسعه برای تشکیل هیئت موسس واریز شود.

فرماندار اردستان گفت: شش شرکت توسعه و عمران در استان اصفهان تاسیس شده و همچنین در کل کشور نیز ۵۵ شرکت توسعه و عمران فعال وجود دارد.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون حداقل نیم درصد جمعیت شهرستان باید عضو شرکت توسعه و عمران باشند، تصریح کرد: استفاده از همه گرایش ها و همه منطقه به ویژه روستاها و جوانگرایی در اولویت است.

غیور تاکید کرد: استفاده از افراد متخصص، با تجربه اقتصادی و امیدوار کردن مردم به توسعه و عمران می تواند خیلی از مشکلات را رفع کند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: تشکیل شرکت توسعه و عمران می‌تواند زمینه مشارکت همدلی و در واقع همسویی کل مردم شهرستان را زمینه‌ساز بوده تا بتوانیم یک اقدام مشترک بمنظور رفع کردن مسائل و مشکلات شهرستان به عمل آوریم.

انتهای پیام / کد خبر27578

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار