چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

لزوم استفاده ازافراد باتجربه اقتصادی در شرکتهای توسعه و عمران

فرماندار اردستان، گفت: استفاده از افراد متخصص، با تجربه اقتصادی و امیدوار کردن مردم به توسعه و عمران می تواند خیلی از مشکلات را رفع کند.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیورپیش از ظهر امروزدر جلسه توسعه و عمران در فرمانداری اردستان، اظهار کرد: به منظور هدایت منابع مردمی و اشتغال زایی در توسعه شهرستان شرکت توسعه و عمران در اردستان تشکیل می شود.

وی افزود: طبق قانون یک سوم سرمایه اولیه شرکت که یک میلیارد ریال خواهد بود باید به حساب بانک  توسعه برای تشکیل هیئت موسس واریز شود.

فرماندار اردستان گفت: شش شرکت توسعه و عمران در استان اصفهان تاسیس شده و همچنین در کل کشور نیز ۵۵ شرکت توسعه و عمران فعال وجود دارد.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون حداقل نیم درصد جمعیت شهرستان باید عضو شرکت توسعه و عمران باشند، تصریح کرد: استفاده از همه گرایش ها و همه منطقه به ویژه روستاها و جوانگرایی در اولویت است.

غیور تاکید کرد: استفاده از افراد متخصص، با تجربه اقتصادی و امیدوار کردن مردم به توسعه و عمران می تواند خیلی از مشکلات را رفع کند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: تشکیل شرکت توسعه و عمران می‌تواند زمینه مشارکت همدلی و در واقع همسویی کل مردم شهرستان را زمینه‌ساز بوده تا بتوانیم یک اقدام مشترک بمنظور رفع کردن مسائل و مشکلات شهرستان به عمل آوریم.

انتهای پیام / کد خبر27578

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.