چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

کار پرستاران بسیار ارزشمند و نوعی ایثار و از خود گذشتگی است

فرماندار اردستان، گفت: کار پرستاران بسیار ارزشمند بوده و در واقع نوعی ایثار و از خود گذشتگی است که پرستاران در حال حاضر از خود نشان می دهند و با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیور درحاشیه تقدیر از پرستاران بیمارستان شهبد بهشتی اردستان اظهار کرد: یکی از اقشار پرتلاش و زحمتکش جامعه که در واقع سلامتی و سرمایه وجودی خود را صرف تامین سلامت سایر افراد جامعه می کنند پرستاران هستند.

وی افزود: روز میلاد پرخیر و برکت بانوی اسلام حضرت زینب(س) با توجه به اینکه اسوه صبر و استقامت بوده به نام روز پرستار لقب گرفته است.

فرماندار اردستان گفت: کار پرستاران بسیار ارزشمند بوده و در واقع نوعی ایثار و از خود گذشتگی است که پرستاران در حال حاضر از خود نشان می دهند و با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

غیور با بیان اینکه پرستاران از اجر و مزد معنوی برخوردار خواهند بود، تصریح کرد: به لحاظ ارزشمند بودن شغلشان خداوند عنایت لازم را به آنها خواهد کرد.

وی تاکید کرد: علیرغم تلاش زیاد پرستاران در خصوص خدمات رسانی به مردم  اما کم و کاستی ها وجود دارد که باید همه مسئولان در رفع این کاستی ها همت کنند.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: به منظور رفع کاستی ها و در همین زمینه از طریق استان مسائل را پیگیری می کنیم و باید بستری را آماده کنیم که پرستاران در سطح شهرستان به بهترین شکل و با توانایی صد درصدی خدمات داشته باشند.

غیور تصریح کرد: به لحاظ  شرایطی که بیمارستان شهید بهشتی اردستان در خصوص کمبود نیروی خدماتی دارد، موضوع به اطلاع ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان رسیده و برای رفع این مشکل تلاش خواهد شد.

وی  اعلام کرد: کمبودهایی در بخشهای مختلف بیمارستان شهید بهشتی اردستان وجود دارد که وزارت بهداشت و درمان آن را تامین خواهد کرد و بخش دیگری از امکانات توسط ریاست شبکه بهداشت و درما و از طریق خیران با توجه به ظرفیت خوبی که در اردستان وجود دارد تامین خواهد شد.

انتهای پیام / کد خبر27648

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.