چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
سرپرست اداره راهداری و امور حمل و نقل جاده ای اردستان:

۱۸۰ کیلومتر راه توسط راهداری اردستان برف روبی شد

سرپرست اداره راهداری اردستان، گفت: از ابتدای شب گذشته تا کنون ۴۰۰ تن شن و نمک در محورهای اردستان پاشیده شده و ۱۸۰ کیلومتر راه توسط وسایل راهداری برف روبی شده است.

به گزارش صبح اردستان، احمد کاشکی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: تمامی محورهای مواصلاتی شهری و روستایی شهرستان اردستان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.

وی افزود: با وجود بارش برف در برخی از مسیرهای اردستان هیچ مشکلی در عبور و مرور خودروها وجود نداشته و تمام جاده‌ها باز و تردد در آنها در حال انجام است.

سرپرست اداره راهداری اردستان گفت: هم‌اکنون بارش‌های پراکنده‌ ای در محور مواصلاتی اردستان گزارش شده که نیروهای اداره راهداری اردستان از ساعت ۱۶ روز گذشته در محور های اردستان مشغول خدمات رسانی هستند.

کاشکی با بیان اینکه  تمام اقدامات پیشگیرانه انجام شده تا مشکل خاصی برای مردم ایجاد نشود، تصریح کرد: ابتدای شب گذشته تا کنون ۴۰۰ تن شن و نمک در محور پاشیده شده و ۱۸۰ کیلومتر راه توسط وسایل راهداری برف روبی شده است.

وی تاکید کرد: در محورهای اردستان، ظفرقند و اردستان  به اصفهان تعداد ۱۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین اداره راهداری هم اکنون مشغول فعالیت هستند که هیچ مشکلی وجود ندارد.

سرپرست اداره راهداری اردستان خاطرنشان کرد: تیم‌های نگهداری جاده‌های روستایی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ تا اقدامات مورد نیاز برای باز بودن محورهای مواصلاتی در شهرستان را داشته باشند.

انتهای پیام / کد خبر27710

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار