چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرماندار اردستان:

همه برای تحقق ارزشهای والای اسلامی تلاش کنند

فرماندار اردستان، گفت: همه باید برای چگونگی تحقق ارزشهای والای اسلامی تلاش کرده و آن را به نسلهای آینده انتقال دهیم.

به گزارش صبح اردستان، علیرضا غیور پیش از ظهر امروز در مراسم گلبانگ انقلاب در هنرستان فنی شهید مدنی اردستان اظهار کرد: انقلاب اسلامی در همین ایام به نتیجه رسید و این خاطرات خوش و شیرین هیچگاه از اذهان و تفکرات مردم پاک نخواهد شد.

وی افزود: آنچه که باید در این زمان به آن پرداخته شود تبیین و یادآوری شکل گیری انقلاب اسلامی برای نسلهاییی که بعد از انقلاب بوجود آمده است.

فرماندار اردستان گفت: حضرت امام خمینی(ره) در اوج قدرت و اقتدار نظام سلطه شاهنشاهی بدون هیچ ابزار و منابع مادی انقلاب اسلامی را ایجاد کرد.

غیور با بیان اینکه بهترین کارشناسان دنیا هم واقعیت پیروزی انقلاب اسلامی را پیش بینی نمی کردند، تصریح کرد: امام خمینی(ره) با اتکاء به خداوند و با نیت الهی و پشتیبانی عظیم مردمی در مبارزه با رژیم شاهنشاهی انقلاب اسلامی را شکل دادند.

وی تاکید کرد: بمنظور تبیین سیره حضرت امام خمینی(ره) و بیان تفکر الهی که موجب شکل گیری انقلاب اسلامی شد باید تلاش کرده و در هر پست و مقامی که هستیم برای انقلاب گام برداریم.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: همه باید برای چگونگی تحقق ارزشهای والای اسلامی تلاش کرده و آن را به نسلهای آینده انتقال دهیم.

غیور تصریح کرد: دانش آموزان در این دوران با اهداف انقلاب اشنا شده و برای حفظ ارزشها و اهداف آن تلاش مضاعفی را از خود نشان دهند و از یاد نبرید که سرمایه وجودی انقلاب دانش آموزان هستند.

انتهای پیام / کد خبر27831

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.