چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان:

هیئت ورزشی معلولان و جانبازان در اردستان تشکیل می شود

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان، گفت: هیئت ورزشی معلولان و جانبازان اردستان با پیگیری هایی که صورت گرفته به زودی در اردستان تشکیل می شود.

به گزارش صبح اردستان، عباس روحانی در گفتگو با صبح اردستان اظهار کرد:  مسابقات شطرنج، شنا، مسابقات بومی محلی و مسابقات روستایی در دهه فجر برگزار می شود.

وی افزود: چهار خانه ورزشی روستایی در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد که سه خانه در بخش مرکزی و یک خانه در بخش زواره خواهد بود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان گفت: هیئت ورزشی معلولان و جانبازان اردستان با پیگیری هایی که صورت گرفته به زودی در اردستان تشکیل می شود.

روحانی با بیان اینکه برنامه های متنوعی از قبیل والیبال چهار نفره، برگزاری برنامه رصد ستارگا ن توسط انجمن سازمان مردم نهاد گنبد کویر ویژه کارکنان ادارات در محل امامزاده شیخ رجب برسی انجام خواهد شد، تصریح کرد: همایش پیاده روی خانوادگی در شهرهای اردستان و زواره برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: افتتاح خانه شطرنج اردستان در دهه فجر با توجه به استقبال خوب مردم و با هزینه ای بالغ بر هفتاد میلیون ریال به بهره برداری رسیده و ظرفیت ۲۰نفر ورزشکار برای آموزش را دارد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان همچنین از برگزاری جشنواره مسابقات شنا در اردستان نام برد که در این زمینه مسابقات شنا ویژه خواهران نیز انجام خواهد شد.

روحانی هیئت های ورزشی ثبت شده در اردستان را ۳۳ هیئت اعلام کرد که فقط ۲۰ درصد از این مقدار در شهرستان اردستان فعال هستند.

وی همچنین از معرفی فردی با تجربه برای تصدی ریاست هیئت فوتبال اردستان به استان خبر داد که در صورت تایید، به  زودی اعلام خواهد شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان اردستان استعداد شهرستان در موضوع ورزش دو میدانی را بالا اعلام کرد و افزود به زودی در خصوص معرفی رئیس این هیئت تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

روحانی همچنین اعلام کرد: کلیه مسئولان هیئت های ورزشی که کم کار و غیر فعال هستند به زودی دستخوش تغییر خواهند شد.

وی در خصوص مسابقات فوتسال ویژه ماه مبارک رمضان گفت: مسابقات فوتسال ماه رمضان از استقبال خوب جوانان برخوردار بوده لذا با تعیین رئیس هیئت فوتبال  و استقلالی که خواهند داشت، این مسابقات از طریق هیئت فوتبال انجام می شود.

انتهای پیام / کد خبر27864

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار