چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان:

شیفت بندی واحدهای خدمات رسان برای نوروز۹۷ در اردستان انجام شده است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان، گفت: شیفت بندی واحدهای خدمات رسان و نانوایان، مراکز مکانیکی و تامین آرد نانوایی ها آماده شده که نانوایان برای خدمات بهتر مقرر شده یک سوم آرد فروردین خود را خریداری و ذخیره کنند.

به گزارش صبح اردستان، محمد رضا باقری در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: برای تنظیم بازار و رفاه حال همشهریان و مسافران نوروزی پیش بینی های لازم در خصوص مایحتاج مردم انجام شده است.

وی افزود: اقدام مناسب بمنظور جذب گوشت سفید و قرمز منجمد انجام شده و در حال حاضر توزیع می شود که این روند توزیع تا آخر فروردین۹۷ادامه دار خواهد بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: توسط جهاد کشاورزی و نظارت صنعت و معدن ۴۰ تن پرتغال و ۲۰ تن سیب درختی برای توزیع به زودی وارد شهرستان خواهد شد.

باقری با بیان اینکه ۱۹ تن برنج خارجی جذب شده و این روند در نوروز هم ادامه دار خواهد بود، تصریح کرد: پیش بینی های لازم بمنظور پشتیبانی از مایحتاج در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: شیفت بندی واحدهای خدمات رسان و نانوایان، مراکز مکانیکی و تامین آرد نانوایی ها آماده شده که نانوایان برای خدمات بهتر مقرر شده یک سوم آرد فروردین خود را خریداری و ذخیره کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان خاطرنشان کرد: گشتهای مشترک با حضور بهداشت، اماکن، تعزیرات، آگاهی و دامپزشکی هفته ای سه روز انجام و از رستورانهای بین راهی نظارت دقیق تری انجام می شود.

باقری اعلام کرد: زمان اجرای طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز ۹۷ اردستان از بهمن ۹۶ آغاز و تا ۳۱  فروردین سال ۹۷ ادامه دارد.

وی همچنین از ایجاد نمایشگاه بهاره از ۱۱ تا ۲۱ اسفند نیز خبر داد.

انتهای پیام / کد خبر28340

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.