چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان :

قطار گردشگری ویژه نوروز در اردستان توقف می کند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان، گفت: مسافران با توقف قطار گردشگری در ایستگاه شهرهای مهاباد و زواره اردستان در سفر یک روزه از بناهای تاریخی بازدید می کنند.

به گزارش صبح اردستان، محمد رضا صدوقی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: زیرساخت های حضور قطار گردشگری در شهرستان اردستان فراهم شده است.

وی افزود: هماهنگی با چند آژانس خدماتی مسافرتی انجام شده تا زمینه حضور گردشگران را در شهرستان اردستان انجام دهند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت:  مسافران با توقف قطار گردشگری در ایستگاه شهرهای مهاباد و زواره اردستان در سفر یک روزه از بناهای تاریخی بازدید می کنند.

صدوقی با بیان اینکه مزیت هایی که آژانس مسافرتی دارد می تواند حاشیه ها و مشکلاتی که در بعضی اوقات وجود دارد را برطرف کند، تصریح کرد: تابلوهای معرفی بنا در مکانهای تاریخی نصب شده که مسافران می توانند بنا را بهتر بشناسند.

وی تاکید کرد: برای ایام نوروز تعداد ۲۰هزار تراکت و بروشور تبلیغاتی و نقشه راهنما تهیه شده که در اختیار بناهای تاریخی و مسافران قرار خواهد گرفت.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان خاطرنشان کرد: فرهنگ و برخورد مردم منطقه اردستان با گردشگران رو به پیشرفت بوده و مقبولیت حضور توریست را در جامعه می پذیرد.

صدوقی تصریح کرد: تور یک روزه مسافران قطار گردشگری در شهرستان اردستان یک تست گردشگری بوده و باید بتوانیم برای چند روز گردشگر را جذب کنیم.

وی یادآوری کرد: با توجه به جابجایی مسافران با ون و اتوبوس در شهرستان قصد داریم محصولات و سوغات  و صنایع دستی شهرستان را به صورت قابل قبولی معرفی کنیم.

انتهای پیام / کد خبر28351

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.