چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان:

حفظ دست آوردهای نظام جمهوری اسلامی از اهداف بسیج است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان، گفت: مردم و بسیجیان در مراسمهای مختلف انقلابی شرکت فعال داشته و یکی از اهداف مهم بسیج حفظ دست آوردهای مقدس نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ پاسدار حسن فخرل عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج امام علی(ع) اردستان، اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) با دید نافذی که داشتند تشکیل ارتش بیست میلیونی که همان بسیج بود را در سال۵۹صادر کردند.

وی افزود: عافت بزرگی که دشمنان برای بسیج متصور هستند مسئله سیاسی است که می خواهند با آن استوانه های بسبج را سست کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: هر چند در بعضی مواقع سنواتی به بسیجیان تعلق گرفته اما در برابر زحمات بسیجیان ناچیز بوده است.

سرهنگ فخرل با بیان اینکه مردم و بسیجیان در مراسمهای مختلف انقلابی شرکت فعال دارند، تصریح کرد: یکی از اهداف مهم بسیج  حفظ دست آوردهای مقدس نظام جمهوری اسلامی است.

وی تاکید کرد: قبول مسئولیت با دست خالی در بسیج  امکان پذیر نیست، اما بسیجیان به لطف خدا توانسته اند بر مشکلات پیروز شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان خاطرنشان کرد: بسیجیان افرادی هستند که در گمنامی به شهادت می رسند و این از حسنات و برکات بسبج بوده که توانسته خاری در چشم دشمنان اسلام شوند.

سرهنگ فخرل تصریح کرد: بهترین کار و خدمت در بسیج شناخت آن بوده که بسبجیان به راحتی از عهده آن سرافراز بیرون آمده اند و نتایج آن را در اتفاقها و مسائل امنیتی کشور مشاهده کرده ایم.

وی یادآوری کرد: حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) یکی از حوزه هایی است که می تواند در فعالیتهای مختلف فرهنگی نقش آفرینی کند.

در ادامه جلسه سروان رمضان غضنفری تودیع و سرهنگ امیر صادقی به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت امام علی(ع) اردستان معرفی شد.

انتهای پیام / کد خبر28378

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.