چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان:

حفظ دست آوردهای نظام جمهوری اسلامی از اهداف بسیج است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان، گفت: مردم و بسیجیان در مراسمهای مختلف انقلابی شرکت فعال داشته و یکی از اهداف مهم بسیج حفظ دست آوردهای مقدس نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ پاسدار حسن فخرل عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج امام علی(ع) اردستان، اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) با دید نافذی که داشتند تشکیل ارتش بیست میلیونی که همان بسیج بود را در سال۵۹صادر کردند.

وی افزود: عافت بزرگی که دشمنان برای بسیج متصور هستند مسئله سیاسی است که می خواهند با آن استوانه های بسبج را سست کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان گفت: هر چند در بعضی مواقع سنواتی به بسیجیان تعلق گرفته اما در برابر زحمات بسیجیان ناچیز بوده است.

سرهنگ فخرل با بیان اینکه مردم و بسیجیان در مراسمهای مختلف انقلابی شرکت فعال دارند، تصریح کرد: یکی از اهداف مهم بسیج  حفظ دست آوردهای مقدس نظام جمهوری اسلامی است.

وی تاکید کرد: قبول مسئولیت با دست خالی در بسیج  امکان پذیر نیست، اما بسیجیان به لطف خدا توانسته اند بر مشکلات پیروز شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردستان خاطرنشان کرد: بسیجیان افرادی هستند که در گمنامی به شهادت می رسند و این از حسنات و برکات بسبج بوده که توانسته خاری در چشم دشمنان اسلام شوند.

سرهنگ فخرل تصریح کرد: بهترین کار و خدمت در بسیج شناخت آن بوده که بسبجیان به راحتی از عهده آن سرافراز بیرون آمده اند و نتایج آن را در اتفاقها و مسائل امنیتی کشور مشاهده کرده ایم.

وی یادآوری کرد: حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) یکی از حوزه هایی است که می تواند در فعالیتهای مختلف فرهنگی نقش آفرینی کند.

در ادامه جلسه سروان رمضان غضنفری تودیع و سرهنگ امیر صادقی به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت امام علی(ع) اردستان معرفی شد.

انتهای پیام / کد خبر28378

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار