چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
مدیرآموزش و پرورش اردستان:

کمپ مسافران نوروزی اردستان آماده پذیرایی از مسافران است

مدیر آموزش و پرورش اردستان، گفت:مدرسه شبانه روزی توحید اردستان به عنوان کمپ مسافران نوروزی در نظر گرفته شده و پیش‌بینی می‌شود امسال بتوانیم خدمات بهتری نسبت به نوروز سالهای قبل به فرهنگیان ارائه دهیم.

به گزارش صبح اردستان، عیسی شفیعی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: نیروهای آموزش و پرورش در ایام نوروز به صورت شیفتی و در قالب نیروهای خدماتی و بازرسی فعالیت خواهند کرد.

وی تاکید کرد: استقبال از مسافران نوروزی  که قصد اسکان درشهرستان اردستان را دارند  از ۲۴ اسفند ماه سال جاری آغاز و تا ۱۴ فروردین ۹۷ ادامه دارد.

مدیر اداره آموزش و پرورش اردستان گفت: پیش بینی تعداد ۲۰ آموزشگاه و ۱۲۰ کلاس درس بمنظور اسکان مسافران نوروزی در اردستان صورت گرفته است.

شفیعی با بیان اینکه مدارس شهرستان اردستان تا ۲۷ اسفندماه باز خواهد بود، تصریح کرد: اسکان مسافران از تاریخ ۲۴ اسفند در مراکز غیر آموزشی انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: اداره آموزش و پرورش اردستان به عنوان پایگاه اصلی برای استقبال از مسافران نوروزی درنظر گرفته شده است.

مدیر اداره آموزش و پرورش اردستان خاطرنشان کرد: کلاسهای در نظر گرفته شده برای اسکان دارای امکاناتی نظیر فرش، تلویزیون، تخت‌خواب، پتو، بالش و وسایل سرمایشی و گرمایشی است.

شفیعی تصریح کرد: مسافرانی که می خواهند از کلاسهای آموزش و پرورش در ایام نوروز استفاده کنند،  باید بابت هر کلاس در یک شب مبلغ ۱۶۰ هزار ریال پرداخت کنند و تعداد نفرات مد نظر نخواهد بود.

وی یادآوری کرد: مدرسه شبانه روزی توحید اردستان به عنوان کمپ مسافران نوروزی در نظر گرفته شده و پیش‌بینی می‌شود امسال بتوانیم خدمات بهتری نسبت به نوروز سالهای قبل به فرهنگیان ارائه دهیم.

انتهای پیام / کد خبر28396

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.