چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
رئیس ورزش پهلوانی و زورخانه ای اردستان:

تنها باشگاه پهلوانی اردستان تعطیل شد

رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان، گفت: حضور در مراسم های ملی و مذهبی و افتخار آفرینی ورزشکاران این رشته موجب شد نام این رشته ورزشی برای اهالی منطقه آشنا شود، اما در حال حاضر تنها باشگاه هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان تعطیل شده است.

به گزارش صبح اردستان، عزیز اله هراتی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: رشته ورزشی پهلوانی و زورخانه ای چند سالی است فعالیت خود را در شهرستان اردستان شروع کرده و توانسته خیلی زود به یکی از رشته های ورزشی محبوب و برتر منطقه تبدیل شود.

وی افزود: اصل و ریشه ورزش باستانی و پهلوانی احترام، ادب، تواضع و فروتنی است؛ ورزش باستانی، پرورش جسم و روح انسان در کنار یکدیگر با داشتن اخلاق، منش پهلوانی و انسانیت است که امروز در بسیاری از رشته‌های ورزشی این اصل از بین رفته است.

رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان گفت: حضور در مراسم های ملی و مذهبی و افتخار آفرینی ورزشکاران این رشته موجب شد نام این رشته ورزشی برای اهالی منطقه آشنا شود، اما در حال حاضر تنها باشگاه هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان بیش از دو ماه است به دلایل نامعلوم تعطیل شده است.

هراتی با بیان اینکه هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان دارای دو باشگاه در شهرهای اردستان و زواره و دارای ۱۵۰ ورزشکار بوده است، تصریح کرد: تاکنون در مسابقات استانی توانسته اند افتخارات قابل توجهی را کسب کند.

وی تاکید کرد: اختلافی بین مربی، ورزشکاران و رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای اردستان موجب شده که این باشگاه تعطیل شود.

انتهای پیام / کد خبر28628

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار