چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
رئیس ورزش پهلوانی و زورخانه ای اردستان:

تنها باشگاه پهلوانی اردستان تعطیل شد

رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان، گفت: حضور در مراسم های ملی و مذهبی و افتخار آفرینی ورزشکاران این رشته موجب شد نام این رشته ورزشی برای اهالی منطقه آشنا شود، اما در حال حاضر تنها باشگاه هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان تعطیل شده است.

به گزارش صبح اردستان، عزیز اله هراتی در گفتگو با صبح اردستان، اظهار کرد: رشته ورزشی پهلوانی و زورخانه ای چند سالی است فعالیت خود را در شهرستان اردستان شروع کرده و توانسته خیلی زود به یکی از رشته های ورزشی محبوب و برتر منطقه تبدیل شود.

وی افزود: اصل و ریشه ورزش باستانی و پهلوانی احترام، ادب، تواضع و فروتنی است؛ ورزش باستانی، پرورش جسم و روح انسان در کنار یکدیگر با داشتن اخلاق، منش پهلوانی و انسانیت است که امروز در بسیاری از رشته‌های ورزشی این اصل از بین رفته است.

رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان گفت: حضور در مراسم های ملی و مذهبی و افتخار آفرینی ورزشکاران این رشته موجب شد نام این رشته ورزشی برای اهالی منطقه آشنا شود، اما در حال حاضر تنها باشگاه هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان بیش از دو ماه است به دلایل نامعلوم تعطیل شده است.

هراتی با بیان اینکه هیات پهلوانی و زورخانه ای اردستان دارای دو باشگاه در شهرهای اردستان و زواره و دارای ۱۵۰ ورزشکار بوده است، تصریح کرد: تاکنون در مسابقات استانی توانسته اند افتخارات قابل توجهی را کسب کند.

وی تاکید کرد: اختلافی بین مربی، ورزشکاران و رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای اردستان موجب شده که این باشگاه تعطیل شود.

انتهای پیام / کد خبر28628

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.