شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اردستان:

اردستان با ۸۰۰کیلومتر راه روستایی پرترافیک ترین محور ترانزیت استان اصفهان است

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اردستان، گفت: اردستان سومین حوزه راهداری استان اصفهان است که بیش از ۸۰۰کیلومتر راه روستایی و ۳۱۰ کیلومتر بزرگراه و ۱۷۰کیلومتر راه های اصلی را پوشش می دهد و پر ترافیک ترین محور ترانزیت استان اصفهان است.

داریوش مرادی در گفت و گو با صبح اردستان؛ اظهار کرد: مانور روز ایمنی و حمل و نقل با هدف هماهنگی بیشتر راهداران با پلیس راه و هم چنین آشنایی بیشتر مردم با راهداری و پلیس راه برگزار شد.

وی افزود: مانور روز ایمنی حمل و نقل با حضور ۴۰ اکیپ راهداری، ۱۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و با همکاری پلیس راه شهرستان اردستان برگزار شد.

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اردستان گفت: یکی از وظایف اداره راهداری آموزش مردم در موضوع راهداری و حمل و نقل جاده ای بمنظور کاهش تصادفات است.

مرادی با بیان اینکه شهرستان اردستان سومین حوزه راهداری استان اصفهان است، تصریح کرد: بیش از  ۸۰۰کیلومتر راه روستایی و ۳۱۰ کیلومتر بزرگراه و ۱۷۰راه های اصلی را پوشش می دهد و پر ترافیک ترین محور ترانزیت استان اصفهان است.

وی تاکید کرد: یکی از مطالبات مردم شهرستان اردستان راه های روستایی که راه های روستایی اردستان به دلیل اتمام عمر مفید آن از وضعیت قابل قبولی برخوردار نیست و ۵۴۲کیلومتر راه روستایی شهرستان نیاز مبرم به بهسازی و روکش آسفالت دارد.

سرپرست اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای اردستان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از وظایف اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ایمنی کردن راه ها بوده که از ابتدای سال جدید تاکنون اداره راهداری اردستان۶۵۰ عدد تابلو اخطاری انتظامی و ۵۰متر مربع تابلو اطلاعاتی با هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد ریال را نصب کرده است.

مردای افزود: با توجه به مطالبات مردمی و اولویت اداره راهداری اردستان امسال مبلغ ۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای جاده زواره به  شهراب اختصاص داده شده و عملیات بهسازی و مرمت آن شروع شده است.

انتهای پیام / کد خبر29440

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.