سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
فرماندهی انتظامی اردستان خبرداد؛

کشف کالای قاچاق به ارزش صد میلیون ریال در اردستان

فرمانده انتظامی اردستان گفت: در عملیات کشف کالای قاچاق در اردستان تعداد ۷۲۰ بسته ماکارونی پاکستانی، ۸۴۰ بسته حنای هندی، ۱۰ بسته ترشیجات خارجی و ۶۹ جفت کفش خارجی به ارزش یک صد میلیون ریال کشف و ضبط شد.

سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده در گفت و گو با صبح اردستان؛ اظهار کرد: با اعلام و کنترل خودروهای عبوری تعدادی کالای خارجی قاچاق در اردستان کشف شد.

وی افزود: با وصول خبری مبنی بر قصد حمل مقداری کالای قاچاق توسط یک دستگاه اتوبوس از شهرهای جنوب شرقی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی اردستان گفت: اتوبوس مورد نظر قصد داشت کالای قاچاق را به تهران حمل کند که ماموران یگان مبارزه با حمل کالای قاچاق با هماهنگی وارد عمل شدند.

هاشمی زاده با بیان اینکه ماموران در جاده ترانزیت اتوبوس مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند، تصریح کرد: اتوبوس به یگان انتظامی منتقل و ضمن بازرسی از آن اجناس قاچاق کشف شد.

وی تاکید کرد: در این عملیات تعداد ۷۲۰ بسته ماکارونی پاکستانی، ۸۴۰ بسته حنای هندی، ۱۰ بسته ترشیجات خارجی و ۶۹ جفت کفش خارجی به ارزش یک صد میلیون ریال کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی اردستان خاطرنشان کرد: پس از کشف و ضبط کالاهای قاچاق اتوبوس در پارکینگ متوقف و راننده به منظور تعیین تکلیف تحویل مقام قضایی شد.

انتهای پیام / کد خبر29477

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار