شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

حمایت از کالای ایرانی مقابله با ترفند دشمن است/ ثبات مدیریتی در کشور وجود ندارد

امام جمعه اردستان، گفت: خرید کالای ایرانی مقابله با ترفند دشمن بوده و حمایت از آن موحب اشتغال و توسعه صنعت داخلی خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: هفته معلم گرانقدر بوده و اسوه ای برای معلمان جامعه بوده و شایسته است تا همه از آن الگو برداری کنیم.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص هفته کارگر که اعلام کردند باید دست هنرمند و کارگر ایرانی را بوسید افزود: حمایت از کالای ایرانی و ترغیب به خرید آن وظیفه همگان است.

امام جمعه اردستان گفت: خرید کالای ایرانی مقابله با ترفند دشمن بوده و حمایت از آن موجب اشتغال و توسعه صنعت داخلی خواهد شد.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه مسئولان سخنان مقام معظم رهبری را در خصوص حمایت از کالای ایرانی توجه کنند، تصریح کرد: برای عملی کردن شعار سال قدمها را مستحکم بردارند.

حجت الاسلام دهشیری تاکید کرد: کشور ایران همچنان مورد خباثت های آمریکا قرار دارد و آمریکائیها با ایران هراسی و بمنظور برقراری امنیت اسرائیل دست به هر کاری خواهد زد.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: مسئولان در پاسخ به ترامپ که گفته ۲۲ اردیبهشت از برجام خارج خواهد شد پاسخ کوبنده ای دادند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: مردم مطالبه ای که از مسئولان اجرایی، مقننه و قضائی کشور دارند این است که در برابر توطئه دشمن وحدت داشته و انسجام درونی میان احزاب باید بمنظور تقویت مبانی اقتصادی کشور حفظ شود.

حجت الاسلام دهشیری با توجه به تودیع و معارفه رئوسای دادستانی، انتظامی و فرماندار اردستان اعلام کرد: تا کنون فرمانداری اردستان ۱۵ فرماندار را به خود دیده که این نشان می دهد ثبات مدیریتی در کشور وجود ندارد و باید این شکوائیه بصورت مطالبه مردمی پیگیری شود.

امام جمعه اردستان جابجایی مدیران را فرصتی دانست تا آنها برای مردم کار کنند و آن را نیز تهدید اعلام کرد که مدیری تا با کارها آشنا می شود باید او را از مدیریت جابجا کنند.

انتهای پیام / کد خبر29520

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.