پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
امام جمعه اردستان:

حمایت از کالای ایرانی مقابله با ترفند دشمن است/ ثبات مدیریتی در کشور وجود ندارد

امام جمعه اردستان، گفت: خرید کالای ایرانی مقابله با ترفند دشمن بوده و حمایت از آن موحب اشتغال و توسعه صنعت داخلی خواهد شد.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حجت الاسلام حسن دهشیری در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع اردستان اظهار کرد: هفته معلم گرانقدر بوده و اسوه ای برای معلمان جامعه بوده و شایسته است تا همه از آن الگو برداری کنیم.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص هفته کارگر که اعلام کردند باید دست هنرمند و کارگر ایرانی را بوسید افزود: حمایت از کالای ایرانی و ترغیب به خرید آن وظیفه همگان است.

امام جمعه اردستان گفت: خرید کالای ایرانی مقابله با ترفند دشمن بوده و حمایت از آن موجب اشتغال و توسعه صنعت داخلی خواهد شد.

خطیب جمعه اردستان با بیان اینکه مسئولان سخنان مقام معظم رهبری را در خصوص حمایت از کالای ایرانی توجه کنند، تصریح کرد: برای عملی کردن شعار سال قدمها را مستحکم بردارند.

حجت الاسلام دهشیری تاکید کرد: کشور ایران همچنان مورد خباثت های آمریکا قرار دارد و آمریکائیها با ایران هراسی و بمنظور برقراری امنیت اسرائیل دست به هر کاری خواهد زد.

امام جمعه اردستان خاطرنشان کرد: مسئولان در پاسخ به ترامپ که گفته ۲۲ اردیبهشت از برجام خارج خواهد شد پاسخ کوبنده ای دادند که جای تقدیر دارد.

وی افزود: مردم مطالبه ای که از مسئولان اجرایی، مقننه و قضائی کشور دارند این است که در برابر توطئه دشمن وحدت داشته و انسجام درونی میان احزاب باید بمنظور تقویت مبانی اقتصادی کشور حفظ شود.

حجت الاسلام دهشیری با توجه به تودیع و معارفه رئوسای دادستانی، انتظامی و فرماندار اردستان اعلام کرد: تا کنون فرمانداری اردستان ۱۵ فرماندار را به خود دیده که این نشان می دهد ثبات مدیریتی در کشور وجود ندارد و باید این شکوائیه بصورت مطالبه مردمی پیگیری شود.

امام جمعه اردستان جابجایی مدیران را فرصتی دانست تا آنها برای مردم کار کنند و آن را نیز تهدید اعلام کرد که مدیری تا با کارها آشنا می شود باید او را از مدیریت جابجا کنند.

انتهای پیام / کد خبر29520

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار