چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷
کارشناس مسائل مذهبی:

افراد غرب گرا هنوز به طبل برجام می کوبند

کارشناس مسائل مذهبی، گفت: رئیس جمهور آمریکا گاو چرانی است که به مردم ایران توهین می کند، اما افراد غرب گرا هنوز به طبل برجام می کوبند و حاضر به پاسخگویی وی نیستند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام منصور صابری  صبح امروز در دعای ندبه در مسجد حضرت رقیه(س) اردستان اظهار کرد: قدرت هایی که دعوت به باطل دارند روزی نابود خواهند شد و آن را جهانیان خواهند دید.

وی افزود: پاکترین قدرتها قدرت حضرت مهدی(عجج) است که مردم ملتمسانه آن را فریاد زده و درخواست ظهور و حضورخواهند کرد.

کارشناس مسائل مذهبی گفت: قدرتهای پوشالی و دروغی که توهین به مردم و حذف مخالف را در برنامه دارند موجب ترس مردم شده اند.

حجت الاسلام صابری با بیان اینکه حکومت اهل بیت از طرف خدا بوده، تصریح کرد: لذا حکومت اسلامی هم ازطرف خدا شکل گرفته  و مردم هیچ نقشی در مشروعیت نظام اسلامی ندارند بلکه مقبولیت ایجاد می کنند.

کارشناس مسائل مذهبی خاطرنشان کرد: بعضی می گویند هر کس قدرتمند شود فساد دارد ولی اینگونه نیست چرا کسی که با زور و فساد روی کار آمد فاسد خواهد شد.

وی تصریح کرد: امام خمینی(ره) که در رأس امور قرار گرفت فساد نداشت، لذا زندگی او و زندگی مقام معظم رهبری را هم ببینید که همچون مردم مستضعف بوده است.

حجت الاسلام صابری یادآوری کرد: با بررسی سیمای کارگزاران دوره امام زمان که باید چه ویژگی هایی داشته باشند متوجه می شوید که خوی اشرافی مسئولان برای انقلاب ضرر دارد همانطور که مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید دارند.

کارشناس مسائل مذهبی افزود: مسئول در حکومت مهدوی به کم قانع خواهد بود و شیوه زندگی آنان باید شبیه به ضعیفان جامعه باشند و در جامعه اسلامی همه باید از حقوق مساوی برخوردار باشند.

وی ضمن انتقاد از حرکت رئیس جمهور آمریکا آن را گاو چران آمریکایی نام برد که به مردم ایران توهین می کند، اما افراد غرب گرا هنوز به طبل برجام می کوبند و حاضر به پاسخگویی وی نیستند  و باید مقام معظم رهبری جواب آنان را بدهد.

حجت الاسلام صابری همچنین گفت: این چه جامعه اسلامی است که سیمای کارگزارانش شبیه حکومت مهدوی نیست که بتوانند مشکلات جامعه را برطرف کنند.

انتهای پیام / کد خبر29654

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار