شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
فرماندار اردستان:

اشتغال موجود شهرستان باید حفظ شود

فرماندار اردستان، گفت: اولین راهبردمان در موضوع استقبال از سرمایه گذار این است که بتوانیم اشتغال موجود شهرستان را حفظ کنیم.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از صاحب نیوز؛ حمید رضا تأملی چهارشنبه شب در جلسه کارگروه تسهیل در فرمانداری اردستان اظهار کرد: برای رسیدن به وحدت رویه باید با همکاری هم به یک نقشه راهی برسیم.

وی افزود: اولین قدمی که قرار است در خصوص کارگروه تسهیل انجام شود اینکه نام کارگروه به استقبال از سرمایه گذار و رفع موانع تغییر کند.

فرماندار اردستان گفت: اولین راهبردمان در موضوع استقبال از سرمایه گذار این است که بتوانیم اشتغال موجود شهرستان را حفظ کنیم.

تأملی با بیان اینکه کمیته استعداد یابی در فرمانداری تشکیل شده است، تصریح کرد: با دغدغه هایی که وجود دارد سرمایه گذار باید از دستگاههای اجرایی برخورد خوبی را ببینند.

وی تاکید کرد: موضوع جانمایی واحدهای تولیدی از مهمترین اصول سرزمینی و محیط زیست خواهد بود که باید مد نظر قرار گیرد.

فرماندار اردستان خاطرنشان کرد: برای رسیدن به توسعه پایدار باید اولویت ها و مزیت ها مورد توجه قرار گیرد و مهمترین کار در موافقت های اصولی جانمایی است.

تأملی تصریح کرد: جاده ترانزیت یکی از پهنه هایی بوده که سرمایه گذار دنبال آن بوده که مسئولان اجرایی باید در این خصوص یک آینده نگری داشته باشند.

وی یادآوری کرد: ضمن اینکه به عدالت توسعه ای باید پایبند باشیم در نقطه ای که سرمایه گذاری انجام می شود بیشتر دقت داشته باشیم.

فرماندار اردستان افزود: کارگروه باید  حداقل ۱۰ طرح مطالعه شده و آماده برای سرمایه گذاری آماده داشته باشند.

تأملی همچنین تاکید کرد: بازار یکی از از موضوعاتی است که باید در سرمایه گذاری ها بر آن دقت شود، لذا خودمان مزیت ها را مشخص کرده و به استان اعلام کنیم و گردش سرمایه گذاری باید یک موضوعی را برای شهرستان برطرف کند.

وی گفت: بخشداران ظرفیت های سرمایه گذاری منطقه را شناسایی کرده و موافقت اصولی هایی که تاریخ آن گذشته باید مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام / کد خبر29758

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار