سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
با 2800 میلیارد ریال اعتبار؛

کلنگ احداث مجتمع آب رسانی بخش برزاوند اردستان به زمین زده شد

کلنگ مجتمع آب رسانی ۱۹ روستای برزاوند اردستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به طول شبکه انتقال ۱۰۶کیلومتر، شبکه توزیع ۱۱۶ کیلومتر و ۱۰ مخزن با حجم سه هزار مترمکعب و سه ایستگاه پمپاژ با ظرفیت ۳۳ لیتر بر ثانیه به زمین زده شد.

به گزارش صبح اردستان، به نقل از  صاحب نیوز مجتمع آب رسانی ۱۹ روستای برزاوند اردستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به طول شبکه انتقال ۱۰۶ کیلومتر، شبکه توزیع ۱۱۶ کیلومتر و ۱۰ مخزن با حجم سه هزار مترمکعب و سه ایستگاه پمپاژ با ظرفیت ۳۳ لیتر بر ثانیه احداث می شود.

اعتبار مورد نیاز اجرای این طرح بالغ بر دو هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال است که در فاز اول احداث مخزن اصلی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال آغاز شده است و این طرح جمعیتی بالغ بر سه هزار و ۷۰۰ نفر را تحت پوشش قرار می دهد.

نماینده مردم اردستان در این مراسم هدف از اجرای این طرح را تامین آب پایدار برای روستاهای دهستان برزاوند اعلام کرد و گفت: آب مورد نیاز این طرح از خط اصفهان بزرگ تامین می شود.

حجت الاسلام سید صادق طباطبائی نژاد با بیان اینکه در حال حاضر ۹۶ روستای شهرستان اردستان با تانکر آبرسانی می شود، خاطرنشان کرد: ۲۵ درصد از حجم آب رسانی روستاهای استان اصفهان مربوط به شهرستان اردستان است.

انتهای پیام / کد خبر30477

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار