شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
نماینده مردم اردستان درمجلس شورای اسلامی:

ریل گذاری حکومت دینی در انقلاب اسلامی بر اساس کتاب خداوند بوده است

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: حکومت دینی در انقلاب اسلامی ریل گذاری آن بر اساس کتاب خداوند بوده است، لذا افراد انقلابی نباید اهداف انقلاب را از ذهن خود دور کنند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژادپیش از ظهر امروز در همایش بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور اردستان اظهار کرد: شهدا افرادی بودند که در دانشگاه و مکتب حسینی درس خواندند.

وی افزود: دفاع مقدس برگ زرینی در دوران چهل ساله انقلاب ما است و نگرش انقلابی ما در حهاد و شهادت و آرایش نظامی ما در برابر دشمن بود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: فرزندان انقلابی حضرت امام خمینی(ره) با روحیه جهادی فرهنگ انقلاب را نمایش دادند که پایه ریز آن حضرت امام(ره) بودند.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه پیامبر طبق آیات قرآن سه سال مخفی و ۲۰سال آشکارا در نشر دین تلاش کردند تا حکومت دینی بتواند شکل بگیرد، تصریح کرد: ما در مسایل نظامی در یک حکومت دینی بهترین و زیباترین جلوه های دینی و از خود گذشتکی قیام امام حسین را در هشت سال دفا مقدس و حال هم در مدافعان حرم به چشم دیده ایم.

وی تاکید کرد: حکومت دینی  در انقلاب اسلامی ریل گذاری آن بر اساس کتاب خداوند بوده است، لذا افراد انقلابی نباید اهداف انقلاب را از ذهن خود دور کنند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هرچند مشکلات اقتصادی و فرهنگی وجود دارد، اما بهترین و بالاترین اهداف در چهل ساله انقلاب  مسائل  نظامی بوده است.

طباطبایی نژاد تصریح کرد:  مبارزه با نفس اماره مهمترین جنگ است و این جهاد اکبر همیشه بوده و انقلاب ما پرتوی از انقلاب پیامبر اسلام است و روش دشمنی دشمنان هم همان روشی است که در زمان پیامبر انجام می شد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه به فرموده قرآنی حضرت امام خمینی(ره) آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، افزود: همانطور که فرعون و یزیدیان هم نتوانستند کاری انجام دهند آمریکا هم نخواهد توانست کاری بکند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا اذیت می کند ول نباید از او ترسید و اگر ما در روش انقلابمان تغیر دهیم خدا هم دست یاریش را از ما بر می دارد.

وی افزود: بزرگترین افتخار انقلاب ما تقدیم شهدای گرانقدری بوده که تا این راه ادامه داسته باشد و خداوند هم به این منظور همراهی خود را خواهد داشت وو این راه روزی ثمره خود را به ما خواهد چشاند.

این جلسه به همت بسیج دانشجویی دانششگاه پیام نور برگزار شده بود که در پایان از خانواده سه شهید هدایتی، صادقی و طالبی تقدیر شد.

انتهای پیام / کد خبر31471

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار