شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان:

افزایش ۶۵ درصدی جرائم اینترنتی در اردستان

فرمانده انتظامی اردستان گفت: با وجود برگزاری بیش از ۶۰ دوره آموزشی در ارتباط با جرایم اینترنتی در اردستان، جرائم اینترنتی در این شهرستان نسبت به سال قبل ۶۵ درصد افزایش داشته است.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده بعدازظهر شنبه در جلسه توجیهی شبکه‌های اجتماعی اردستان اظهار داشت: خبرهایی را باید در کانال تلگرامی قرار دهید که قابل دفاع و دارای منبع موثق باشد چراکه مردم اخبار را از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنند.

فرمانده انتظامی اردستان گفت: مدیران کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی باید درباره درج تبلیغات حتماً با مراجع ذی صلاح هماهنگی کرده و سپس نسبت به درج آن اقدام کنند.

برگزاری ۶۰ دوره آموزش جرایم اینترنتی در اردستان

فرمانده انتظامی اردستان ادامه داد: تا کنون بیش از ۶۰ دوره آموزشی در ارتباط با جرایم اینترنتی توسط معاونت اجتماعی نیروی انتظامی اردستان برای مردم در مساجد برگزار شده است.

وی ابراز داشت: با تمام آموزش‌های برگزار شده جرایم اینترنتی اردستان نسبت به سال قبل ۶۵ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ غلامرضایی بیان داشت: در ارتباط با سه کانال تلگرامی خارج از اردستان که دارای شاکیانی از داخل شهرستان بوده است پرونده تشکیل و با مدیران آنها برخورد شده است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: البسه دوربین دار برای نیروی انتظامی اردستان آماده شده است که به زودی توسط پرسنل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام / کد خبر32010

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار