جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
فرماندار اردستان:

انتخاب شهردار بومی بهترین فرصت برای خدمت به شهر اردستان است

فرماندار اردستان گفت: وجود شهردار بومی که از درون شورا انتخاب شده اند فرصت بی نظیری است تا شورا و شهرداری اردستان در نهایت همگرایی در مسیر خدمت به شهر تلاش کنند

به گزارش صبح اردستان، حمید رضا تاملی شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران در این  ارتباط اظهار داشت: جلسه شورای اسلامی شهر اردستان با موضوع انجام آیین تحلیف منصور عالیشان عضو جدید شورای اسلامی شهر در دفتر فرمانداری اردستان برگزار شد.

وی افزود: متن سوگند قرائت شده و میثاق اعضای شورای اسلامی شهر باید تا آخرین روز کاری مورد توجه و عمل اعضای شورای اسلامی  باشد.

حکم انتصاب شهردار اردستان صادر شد

فرماندار اردستان ضمن تبریک به عضو جدید شورای اسلامی و شهردار اردستان که جدیدا حکم آن صادر شده است، گفت: با تمام ظرفیت آماده هستیم تا از برنامه های تیم جدید مدیریت شهری اردستان در راستای خدمت به مردم حمایت کنیم.

وی ابراز داشت: وجود شهردار بومی که از درون شورا انتخاب شده فرصت بی نظیری است تا شورا و شهرداری در نهایت همگرایی در مسیر خدمت به شهر تلاش کنند.

تاملی توجه به مشکلات خانواده شهرداری و رفع دغدغه‌های مردم در بخش های عمرانی فضای سبز و خدمات شهری را خواستار شد و افزود: کمک به توسعه گردشگری، آموزش فرهنگ شهروندی و توجه به نشاط اجتماعی به عنوان سه ماموریت مهم و مورد نیاز برای توسعه شهرستان اردستان پیش بینی می شود.

انتهای پیام / کد خبر32274

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار