پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
تهیه کننده نمایش «خاتون»

نمایش «خاتون» در اردستان به نیمه راه رسید

تهیه کننده نمایش «خاتون» گفت: نمایش «خاتون» در اردستان که قرار است به مدت ۱۰ شب برگزار شود به نیمه راه رسید.

به گزارش صبح اردستان، اعظم توکلی زاده در گفت و گویی اظهار داشت: نمایش خاتون چهار سال است که در تهران اجرا می شود و از نظر جذب مخاطب توانسته موفق باشد.

وی با بیان اینکه در اردستان از دو سال پیش مقدمات اجرای نمایش «خاتون» در اردستان فراهم شد، افزود: با توجه به اینکه محل مناسبی در شهرستان اردستان برای اجرای این نمایش وجود نداشت با هماهنگی های صورت گرفته و کمک گرفتن از گروه اجرا در تهران مقدمات آن در یک سالن ورزشی در اردستان فراهم شد.

تهیه کننده نمایش «خاتون» با توجه به عدم موفقیت بلیت فروشی اکثر نمایش های تئاتر ابراز داشت: هزینه های این گروه نمایش که بیش از ۶۰ نفر را شامل می شودتاکنون توسط خیران به صورت نذر فرهنگی یا منابع سازمانی تامین شده است.

توکلی زاده بیان داشت: بازیگرانی که برای این گروه نمایش مذهبی فعالیت دارند دستمزدهای پایینی دریافت می کنند که نسبت به نمایش های مشابه نصف یا حتی یک سوم دریافتی های متعارف است.

تهیه کننده نمایش «خاتون» با بیان اینکه برخی بازیگران این نمایش برای اداری نذر خود به صورت رایگان فعالیت می کنند،تاکید کرد: اجرای نمایش «خاتون» در اردستان که برای اولین بار پس از تهران در شهرستان اردستان اجرا می شود  اکنون به نیمه راه رسیده است و یکی از پر مخاطب ترین نمایش تئاتر در کشور و مورد تایید ۲۰۰ هنرمند پرآوازه کشور  بوده است.

توکلی زاده بیان داشت: نمایش خاتون که به مصائب اهل بیت به ویژه نازدانه امام حسین (ع) حضرت رقیه خاتون (س)  می پردازد تا  هفتم آبان در اردستان برگزار می شود که از علاقه مندان درخواست می شود از این اثر فاخر مذهبی استفاده کنند.

انتهای پیام / کد خبر32351

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار