جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
مدیر تربیت و آموزش سپاه اردستان:

تفکر بسیجی برنامه‌های شوم دشمنان را درهم می‌شکند

مدیر تربیت و آموزش سپاه اردستان گفت: بسیج و بسیجی تفکری است که همواره در برابر نقشه های دشمنان ایستاده و با تمام برنامه های شوم آنها مقابله می کند.

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام هادی جلالی شامگاه یکشنبه در جمع بسیجیان در مسجد الرضا(ع) اردستان اظهار داشت: بسیج در هر عرصه ای وارد شده موفق بوده و توانسته دشمن را از پای در آورد.

شهدای نوجوان و جوان از رویش های بسیج هستند

وی گفت: شهدای نوجوان و جوان از رویش های بسیج است به نوعی که افرادی همچون شهید حججی ها توانسته دنیا را تکان دهند و برای همه نوجوانان و جوانان الگویی به تمام معنا بشوند.

مدیر تربیت و آموزش سپاه اردستان ابراز داشت: بسیج و بسیجی تفکری است که همواره در برابر نقشه های دشمنان دشمنان ایستاده و با تمام برنامه های شوم آنها مقابله می کند و این تفکر به دست معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) ایجاد شده است.

حجت الاسلام جلالی بیان داشت: دشمنان برای آشوبهای اخیر تامین مالی زیادی کرده بودند که طرحشان با شکست مواجه شد.

مدیر تربیت و آموزش سپاه اردستان تصریح کرد: کشورهایی همچون عربستان، افغانستان که ادعای امنیت می کردند الان دارای هیچ امنیتی نیستند اما کشور ایران به لطف نیروهای نظامی و انتظامی و پایگاه های بسیج  و بسجیان از امنیت پایداری برخوردار است.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرموده اند در فرآیند حرکت انقلاب اسلامی هنوز دولت اسلامی تشکیل نشده است، افزود: باید این تفکر به دست و فکر بسیجیان پرتوان کشور شکل بگیرد.

انتهای پیام / کد خبر32429

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار