پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان:

نمایندگان مجلس وظیفه دارند علت بی تدبیری را از دولت بخواهند

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت:نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظیفه دارند تا علت بی تدبیری را از رئیس دولت بخواهند

به گزارش صبح اردستان، حجت الاسلام محسن مظاهری شامگاه یکشنبه در مراسم بزرگداشت نهم دی در سالن امامزاده موسی (ع) اردستان اظهار داشت: سیره عملی حضرت علی در برخورد با خلفای خود در این زمان فراموش شده است.

وی افزود: هر وقت حضرت علی (ع) شعار عدالت دادند مردم هم به دور حضرت گرد آمدند اما مردمی که این عدالت را برای منفعت خود می‌خواستند حضرت علی (ع) را رها کردند.

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب‌الزمان (عج) اصفهان با اشاره به توافقات و جلساتی که سران کشور با غربی‌ها انجام دادند، گفت: تمام نتایج این جلسات و وقت گذاشتن‌ها برای کشور هیچ نتیجه و ثمره‌ای را در بر نداشته است.

وی ابراز داشت: فتنه‌های اخیر در پشت اعتراض مردم ظاهر شد و وقتی مردم متوجه شدند که در پشت اعتراض‌های آنان فتنه‌ای نهفته سریع راه خود با فتنه گران را جدا کردند.

حجت الاسلام مظاهری بیان داشت: کسانی که خود طرح گرانی بنزین را اجرا کرده بودند در صدد بودند تا مجدد طرح را اصلاح کنند و در کشور آشوب درست شود که با سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی این موضوع خاتمه یافت.

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب‌الزمان (عج) اصفهان تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظیفه دارند تا علت بی تدبیری را از رئیس دولت بخواهند و اگر کاری در این خصوص انجام نمی‌شود از بی کفایتی خود نمایندگان است.

وی تاکید کرد: تا کمتر از ۱۰۰ روز دیگر انتخابات مجلس برگزار می‌شود و بهترین فرصت است که مردم نمایندگانی انتخاب کنند تا مطالبه گر باشد و خواسته‌های قانونی مردم را از دولت مطالبه کنند.

حجت الاسلام مظاهری با بیان اینکه حقیقت عدالت این است که رهبر نمی‌گذارد قانون نقض شود و از قانون اساسی حمایت می‌کنند، افزود: دشمن فتنه‌ای که شروع کرده را تا انتخابات اسفند ادامه خواهد داد و تمام اغتشاشات برنامه ریزی شده در جهت تخریب ولی فقیه است.

مسئول تربیت و آموزش سپاه صاحب‌الزمان (عج) اصفهان گفت: عده‌ای از ابتدای انقلاب تا کنون در کشور روی کار آمدند و مسئولیت گرفتند که فکر و شعارشان سمت و سوی غربی داشته است.

وی بیان داشت: فتنه این است که به جای پاسخگویی به ملت آدرس دروغ می‌دهند و ذهن مردم را به سمت و سوی بودجه‌هایی می‌برند که برای کارهای فرهنگی در نظر گرفته شده تا در پاسخگویی به ملت فرار کنند که با انتخاب نماینده مجلس خوب تمام بودجه‌هایی که در چند سال گذشته به ناحق از بین برده شده مشخص خواهد شد.

حجت الاسلام مظاهری همچنین اعلام کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون هر کجا به جوانان اعتماد شده موفق بوده‌ایم و نتیجه اعتماد به جوانان موجب شده تا درصد نخبگان در کشور افزایش یابد.

انتهای پیام / کد خبر32460

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار