جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان:

تعداد افراد مبتلا به کرونا در اردستان به ۴ نفر رسید

رئیس شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: افراد مبتلا به ویروس کرونا در اردستان به چهار نفر افزایش یافته است.

به گزارش صبح اردستان، حسن ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: افرادی که در شهرستان اردستان آزمایش ابتلا به ویروس کرونای آنها مثبت بوده به چهار نفر افزایش یافته است.

وی افزود: با دریافت نتایج آزمایش های ارسالی به مراکز معتبر و با توجه به اینکه قبلاً سه نفر نتایج آنها مثبت بوده یک نفر مرد ۴۸ ساله از شهر اردستان نتیجه آزمایش آن مثبت اعلام شد که در مجموع چهار نفر به این بیماری مبتلا شده اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: با توجه به تشکیل ستاد حضرت سجاد (ع) و کمیته های تشکیل دهنده آن امید است تا در روند خدمات رسانی بتوانیم خدمات بهتری را ارائه دهیم.

وی ابراز داشت: هدف شبکه بهداشت و درمان اردستان این است که مردم در خصوص این بیماری بیشتر حساس شوند و آن را جدی بگیرند و هم نترسند که بر این اساس مردم باید فقط برای احتیاجات ضروری از منزل خارج شوند و نسبت به آموزشهایی که بهداشت برای آنها در فضای مجازی قرار می دهد توجه کنند.

ذبیحی بیان کرد: تعدادی از مطب های خصوصی تعطیل است که باید همانطور که در زمان آرامش خدمات می دادند در زمان بحران هم پای کار باشند و به مردم خدمات بدهند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان همچنین تصریح کرد: افرادی که در فضای مجازی در خصوص ویروس کرونا راهکار و صحبت هایی بدون منبع پخش می کنند بدانند که از طریق مجاری قانونی با آنها برخورد جدی می شود.

انتهای پیام / کد خبر32612

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار