جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان خبر داد:

۳۰۰ لیتر الکل تقلبی در اردستان کشف شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردستان گفت: ۳۰۰ لیتر الکل تقلبی از یک دستگاه خودرو در اردستان کشف و ضبط شد.

به گزارش صبح اردستان، محمد رضا باقری در گفت و گو با صبح اردستان اظهار داشت: با توجه به اطلاع رسانی مردمی راننده یک دستگاه خودرو غریبه که در شهر اردستان مبادرت به فروش مواد بهداشتی در هفته گذشته کرده بود دستگیر شد.

وی افزود: این خودرو که مواد خود را به شکل تلفنی برای مشتریانش در اصفهان فاکتور می کرده است با توجه به سودجویی در این زمینه اقدام به فروش مواد بهداشتی تقلبی کرده بود که در اردستان دستگیر شد.

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان اردستان گفت: از خودرو مذکور بیش از ۳۰۰ لیتر الکل تقلبی کشف و ضبط شد و یک نفر در این ارتباط دستگیر و ضمن تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضائی شهرستان اردستان شد.

وی ابراز داشت: اداره صنعت و معدن شهرستان اردستان با تشکیل تیم‌های نظارتی در کل شهرستان با همکاری شبکه بهداشت، اماکن و تعزیرات نسبت به سرکشی از فروشگاه‌های فروش مواد بهداشتی ضمن رعایت مسائل بهداشتی قیمتها را هم کنترل می‌کنند.

باقری بیان داشت: این اداره همچنین با توجه به اینکه نانوایی‌ها بیشتر در معرض خطر و شیوع بیماری کرونا هستند با در اختیار قرار دادن مواد بهداشتی همچون کلر، مواد ضد عفونی و اضافه کردن فروشنده نان به شکل جداگانه در این مسیرکلیه اقداماتی که لازم بوده را انجام داده است.

انتهای پیام / کد خبر32634

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار