چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
فرماندار اردستان:

۵ واحد صنعتی اردستان از تملک بانک‌ها خارج شد

فرماندار اردستان ضمن اشاره به لزوم تفویض اختیار به کار گروه رفع موانع تولید این شهرستان گفت: واحد صنعتی اردستان از تملک بانک‌ها خارج و به بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش صبح اردستان، حمید رضا تاملی ظهر امروز در کارگروه رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری اردستان اظهار داشت: بی‌تردید نفس تشکیل کارگروه رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری در شهرستان اردستان حتی با اختیارات محدود، می‌تواند اثرات سازنده‌ای در بر داشته باشد.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط موجود و رکود بی‌سابقه در حوزه اقتصادی، مصمم به حمایت از سرمایه‌گذاران فعال در این بخش هستیم، افزود: در شرایط کنونی کشور برای حفظ ثبات و ارتقای شاخص‌های اقتصادی باید با استفاده از منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های دولت تدبیر و امید با وفاق، همدلی، انسجام و وحدت و مشارکت همه قوا و همکاری مردم آگاه و هوشیار تلاش بیشتری کنیم تا از این وضعیت سخت و دشوار امروز با سربلندی عبور کنیم.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی مجموعه فرمانداری و مدیران شهرستان اردستان فعال‌سازی واحدهایی هست که محدود شده و توسط بانک‌ها تملک شده است، ابراز داشت: با همکاری نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی و همراهی همه مسئولان این شهرستان توانستیم پنج واحد صنعتی را از تملک بانک بیرون بیاوریم و به بخش خصوصی واگذار کنیم.

فرماندار شهرستان اردستان بیان کرد: حمایت و بها دادن به بخش خصوصی مورد تاکید است و بخش خصوصی باید بتواند به سادگی با مدیران شهرستان اردستان در ارتباط باشد و مشکلات خود را مطرح کند و امروز همه ما باید قدردان بخش خصوصی باشیم و گرفتاری‌های آن‌ها را رفع کنیم.

انتهای پیام / کد خبر32750

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار