یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان:

لزوم توجه به تشکیل شورای اطلاع رسانی خبرنگاران در اردستان

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردستان گفت: توجه به شورای اطلاع رسانی خبرنگاران در شهرستان اردستان لازم است.

به گزارش صبح اردستان، فضل الله بصیرت پیش از ظهر سه شنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی شهرستان اردستان اظهار داشت: خبرنگاران رکن اصلی خبر رسانی در شهرستان اردستان بوده که باید این موضوع هر چه بیشتر تقویت شود.

وی افزود: در حوزه ساماندهی خبرنگاران و حوزه‌های مختلف رسانه‌ای فعالیت‌های خوبی انجام شده که خبرنگاران باید در این خصوص با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردستان گفت: تمامی فعالیت‌های خبری و رسانه‌ای خبرنگاران شهرستان اردستان به شکل ماهانه رصد می‌شود و همه اخبار از نظر نوع خبر و وزن خبر ارزیابی می‌شود.

وی ابراز داشت: خبرنگاران می‌توانند در پرتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت نام کنند و فعالیت خود را به ثبت برسانند تا جز عملکرد آنها محسوب شود.

بصیرت تاکید کرد: لزوم توجه به شورای اطلاع رسانی در شهرستان اردستان ضروری بوده و باید این شورا از بین اعضای خبرنگاران به منظور هماهنگی‌های خبری تشکیل شود.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان همچنان تصریح کرد: تا کنون هفت خبرنگار به شکل رسمی با خبرگزاری‌های استان اصفهان در ارتباط بوده و اخبار شهرستان اردستان را در این زمینه پوشش می‌دهند.

بصیرت همچنین افزود: شیوه نامه خبرنگاران برتر اردستان در حال تهیه است تا در مراسم روز خبرنگار در ۱۷ مرداد از برترین‌ها تقدیر شود.

وی با بیان اینکه موضوع وضعیت سفید شهرستان از نظر ابتلاء به کرونا تأیید شده است، افزود: خبرنگاران در خصوص اطلاع رسانی مبنی بر اینکه وضعیت سفید به منزله پایان کرونا نیست آن را برای مردم تبیین کنند.

انتهای پیام / کد خبر32803

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار