دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
فرمانده سپاه اردستان:

۲۵۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه اردستان در مرحله دوم بین نیازمندان توزیع می‌شود

فرمانده سپاه اردستان گفت: با معرفی شماره حساب و اقدامی که انجام گرفت کمک‌های خوبی جمع آوری شد و توانستیم دو هزار و ۵۰۰ بسته را بین نیازمندان واقعی توزیع کنیم.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ مهدی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردستان، ضمن اشاره به هدف اجرایی شدن رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: رزمایش مواسات و کمک مومنانه در اردستان در زمان شیوع کرونا و در ماه رمضان برای  افرادی که به واسطه بیماری کرونا دچار مشکل یا بیکار شده بودند، انجام شد.

وی افزود: با تشکیل قرارگاه شهرستانی و به همت ائمه جمعه، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و دیگر اعضا کارهای بسیار خوبی انجام شد و آنچه که توسط سپاه اردستان تامین و توزیع شد بیش از دو هزار و ۵۰۰ بسته بود که بین افرادی توزیع شد که تحت پوشش هیچ نهادی همچون بهزیستی و کمیته امداد نبودند.

فرمانده سپاه اردستان گفت: توزیع بسته‌های معیشتی بیشتر در مناطق محروم و روستایی انجام شد که بخشی از این کمک‌ها توسط سپاه شهرستان اردستان تامین شد و بخش دیگری از آن یارانه‌ای بود که نیم بها پرداخت کردیم و اصناف و خیران در این زمینه کمک حال سپاه بودند.

وی ضمن اشاره به اجرایی شدن مرحله دوم رزمایش سراسری کمک مومنانه در اردستان ابراز داشت: بامعرفی شماره حساب و تبلیغاتی که انجام گرفت کمک‌های خوبی جمع آوری شد و توانستیم دو هزار و ۵۰۰ بسته را بین نیازمندان واقعی توزیع کنیم و در مرحله دوم هم این کار صورت خواهد گرفت.

ابراهیمی با بیان اینکه اقلام حمایتی مرحله دوم با اولویت‌بندی انجام میشود، بیان کرد: مرحله دوم کمک‌های مومنانه در شهرستان اردستان ادامه دارد و با توجه به ظرفیت‌هایی که هر شهرستان دارد برای مرحله دوم به افرادی که در مرحله اول به آن‌ها کمک انجام شده است این کار با اولویت‌بندی افراد انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه اردستان گفت: سپاه اردستان در مرحله دوم ۳۰۰ بسته را در شرف تامین آن است که بخشی از آن را سپاه استان اصفهان به ما کمک کرده و در حد یک کیسه برنج بوده و مابقی آن در آینده نزدیک تامین و توزیع می‌شود که غیر از این کمک مومنانه ۱۵۰ بسته ویژه ایثارگران یا منتسب به ایثارگران که دارای مشکل هستند، بین آن‌ها توزیع می‌شود.

وی تاکید کرد: رزمایش مواسات و کمک مومنانه در شهرستان اردستان ادامه دارد و تاکیدی در این زمینه است که تا این وضعیت کرونا وجود دارد و مردم نیازمند در تنگناه قرار دارند و مشکل اقتصادی به آن‌ها فشار می‌آورد و دچار ضرر و زیان و بیماری شده‌اند به آنها کمک انجام شود.

انتهای پیام / کد خبر32888

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار