چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲
شهردار اردستان:

باغ پردیس بانوان اردستانی افتتاح می‌شود

شهردار اردستان گفت: باغ پردیسان اردستان به منظور رفاه حال بانوان اردستانی به زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش صبح اردستان،  نادر یزدان بخش در گفت‌وگو با خبرنگار صبح اردستان، ضمن اشاره به افتتاح باغ پردیس بانوان اردستانی اظهار داشت: با توجه به اعلام قبلی مبنی بر افتتاح بازارچه میوه و تره بار ترخون شهر اردستان این مجموعه به زودی با حضور مسئولان استانی افتتاح می‌‌شود.

وی افزود: این مجموعه که به منظور ساماندهی میوه فروشان سیار هم پیش‌بینی شده و بیش از چهارهزار و ۵۰۰ متر زیر بنا دارد بیش از ۱۲ میلیارد ریال هزینه داشته که ضمن فروش میوه  قسمتی هم برای مصرف مواد پروتئینی مرغ و ماهی در نظر گرفته شده است.

شهردار اردستان گفت: همزمان با افتتاح بازارچه ترخون اردستان فاز اول باغ پردیسان (باغ بانوان) اردستان که به منظور رفاه حال بانوان اردستان پیش‌بینی شده افتتاح خواهد شد و مورد استفاده بانوان قرار می‌گیرد.

وی ابراز داشت: فاز اول باغ بانوان شامل پیست پیاده روی سلامت، باند دوچرخه سواری است که قسمت آمفی تئاتر آن هم که به صورت روباز خواهد بود بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که بعد از ایام عید در سال ۱۴۰۰ به بهره برداری می‌رسد.

یزدان‌بخش بیان کرد: باغ پردیسان اردستان که تاکنون ۲۰ میلیارد ریال هزینه داشته به منظور افتتاحیه آن دیوارکشی، ایجاد فضای سبز و درختکاری آن ترمیم شده و سیستم آبیاری آن هم به صورت قطره‌ای پیش‌بینی شده و صندلی‌های محوطه آن هم برای استراحت نصب شده است.

انتهای پیام / کد خبر33205

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار