یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
فرمانده سپاه استان اصفهان:

افتتاح ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی بسیج طی یکی سال گذشته در اصفهان

فرمانده سپاه استان اصفهان ضمن اشاره به افتتاح ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی طی یکی سال گذشته در استان اصفهان گفت: استان اصفهان رتبه نخست کشور در افتتاح نیروگاه‌های خورشیدی را دارد.

به گزارش صبح اردستان، سردار مجتبی فدا بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و عرض تسلیت شهادت امام حسن عسگری(ع) اظهار داشت: بخشی از طرح‌های افتتاحی قیر تهاتری بود که با همکاری مردم و بسیج سازندگی محقق شد.

وی ضمن اشاره به افتتاح طرح‌های محورهای مواصلاتی در شهرستان اردستان افزود: خدا را شاکریم که این طرح‌های روستایی اجرا شده در شهرستان اردستان موجب شده است که آسایش و آرامش را برای مردم فراهم کند.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان ضمن اشاره به افتتاح چهار کیلومتر از محورهای روستایی شهرستان اردستان ابراز داشت: در حال حاضر افتتاح پروژه نیروگاه‌های خورشیدی در اردستان را داشتیم در حالی که استان اصفهان جزء استان‌های برتر کشور در نیروگاه‌های خورشیدی است.

وی ضمن اشاره به نقش مهم جلوگیری از مهاجرت و نقش تاثیرگذار حوزه پدافند غیرعامل سلول‌های خورشیدی گفت: فراهم کردن درآمد پایدار ویژه خانواده‌های محروم نیز از دیگر دستاوردهای سلول‌های خورشیدی محسوب می‌شود.

سردار فدا با بیان اینکه طی یک سال گذشته در استان اصفهان ۵۲۰ نیروگاه خورشیدی افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد: این در حالی است که در کشور میزان نیروگاه‌های خورشیدی افتتاح شده ۳۰۰ عدد است و بر همین اساس استان اصفهان در افتتاح این نیروگاه‌ها رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

خبرنگار حمید فرخی

انتهای پیام / کد خبر33649

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار