دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار شهرستان اردستان:

عظمت انقلاب اسلامی از خون شهیدان است

فرماندار شهرستان اردستان گفت: امروز جهان در حیرت انقلاب اسلامی است و در آن مانده است که این عظمت از چیست و این عظمت قطعا از خون شهدای عزیز است.

به گزارش صبح اردستان، سید محمد هادی احمدی طباء صبح امروز در مراسم تجمع بزرگ حماسی و حرکت نمادین رزمندگان و بسیجیان اردستان به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس به منظور تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران است و باید آن را گرامی داشته و بدانیم که هفته دفاع مقدس به فرموده رهبر انقلاب اسلامی ملت ساز شد و ملت فراتر از این کشور است.

وی افزود: امروز جهان در حیرت انقلاب اسلامی است و در آن مانده است که این عظمت از چیست و این عظمت قطعا از خون شهدای عزیزی است که به ندای رهبر زمان خود لبیک گفتند و در دفاع مقدس فرماندهان جوان از انقلاب جوان حفاظت کردند و جان خود را گذاشتند چرا چون امام عزیز برای عظمت اسلام فرمان داده بود.

فرماندار شهرستان اردستان گفت: امروز بسیجیان و مردم گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی خود هستند و امروز به عنوان کوچکترین سرباز نظام عرض می کنم لحظه به لحظه گوش به فرمان ولی امر بوده تا همچون سال ۵۹ حماسه بیافرینیم و به توفیق الهی وعده ای که رهبر انقلاب دادند به زودی در قدس شریف نماز خواهیم خواند.

انتهای پیام/

حمید فرخی

انتهای پیام / کد خبر33659

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار