دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
فرمانده سپاه اردستان:

نماد نظام جمهوری اسلامی مادران شهداء هستند

فرمانده سپاه اردستان گفت: سلبریتی هایی که آنطرف آب کشف حجاب می کنند نماد جمهوری اسلامی نیستند و نماد نظام جمهوری اسلامی ایران مادران شهداء هستند.

به گزارش صبح اردستان، سرهنگ روح اله صنعتکار صبح امروز در مراسم تجمع بزرگ حماسی و حرکت نمادین رزمندگان و بسیجیان اردستان به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: حضرت امام خمینی فرمودند جنگ یک نعمت و یک دانشگاه بود که باید فعالیت های جنگ و عملکرد رزمندگان در این دوران برای ملت عزیز و بویژه دانش آموز تبیین شود و رهبر انقلاب اسلامی هم تاکید داشتند تا از این تریبون ها موضوعات تبیین گفته شود.

وی افزود: دفاع مقدس ما یک دانشگاه است و باید در این دانشگاه افراد تربیت شوند که باید دید آیا این اتفاق افتاده است یا خیر و در سالگرد چهل و سومین سال شروع جنگی قرار داریم که از سوی دشمن و با همکاری و همراهی ۳۶ کشور با کمک به صدام و برای براندازی نظام نوپای اسلامی اقدام کردند و افتخار داریم ه در میان ۲۳۰ هزار شهید دفاع مقدس در استانی زندگی می نیم ه۲۴ هزار شهید متعلق به این استان و پر افتخارترین استان هستیم.

فرمانده سپاه اردستان گفت: استان اصفهان از همه قشرها از روحانیون گرفته تا همه صنفها در موضوع شهادت و دفاع مقدس رتبه برتر را دارد که این موضوعی است که باید پدران و مادران و معلمان برای دانش آموزان بیان کنند و جنگ حجاب که سال گذشته داشتیم باید گفته شود و خود اردستان از ۳۲۰شید ۸۶ شهید نفرآن متعلق به دانش آموزان است و سرداران و روحانیونی که شهید شدند.

وی ابراز داشت: سلبریتی هایی که آنطرف آب کشف حجاب می کنند نماد جمهوری اسلامی ایران نیستند و نماد نظام جمهوری اسلامی مادران شهداء هستند که اگر پای خاطرات آنان بنشینید درسهای سازنده ای دارند که باید در این زمینه جوانان را با موضوع خاطرات شهداء آشنا کنید و در اردوهای دانش آموزی از قبور شهدای مختلف بازدید کنید.

حمید فرخی

انتهای پیام / کد خبر33662

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار