چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
مجید شریف

ایجاد ۵۰۰۰ فرصت شغلی در معادن مس طلای اردستان

مدیر شرکت مس طلای اردستان گفت: بر اساس پیش بینی برای حداقل ۳۰۰۰ و حداکثر ۵۰۰۰ نفر در منطقه فرصت شغلی ایجاد می شود.

madan921220

به گزارش پایگاه خبری شهرستان اردستان “نگین کویر” ، مجید شریف در گفتگو با خبرنگار نگین کویر اظهار کرد: قرار بود سال گذشته تا تیر یا مردادماه اکتشافات پایان یابد متاسفانه ۸ ماه با کارشکنی اداره … و تحریک مردم، دادستان دستور متوقف شدن کار را صادر کرد.

وی با تاکید بر اینکه عملا پروژه یک سال عقب افتاد، ادامه داد: امیدواریم با همکاری مسئولان و در صورت عدم ایجاد مشکل جدید، تا تیر یا مردادماه مجموعه معادن به بهره برداری برسد.

مدیر شرکت مس طلای اردستان تصریح کرد: قرارداد ساخت کارخانه ها هم با شرکت های داخلی و خارجی منعقد شده و در مراحل بعدی کارخانه های فرآوری آهن، منگنز، طلا و نقره و … احداث می شود.

شریف اظهار امیدواری کرد: با همکاری مسئولان و همیاری مردم بتوانیم این تحول در شهرستان را ایجاد کنیم در غیر این صورت این سرمایه همچنان باقی خواهد ماند.

وی افزود: اگر کارشکنی نباشد و حمایت های لازم صورت گیرد این نوید را می دهیم در چهار سال آینده منطقه شاهد یک تحول بزرگ نه تنها در اردستان بلکه در کل استان اصفهان باشیم.

مدیر شرکت مس طلای اردستان خاطر نشان کرد: بر اساس مطالعات علمی انجام شده منطقه استعداد خوبی دارد ولی کارها باید طبق برنامه ریزی انجام شده پیش برود.

شریف در خصوص ایجاد اشتغال شرکت مس طلای اردستان در منطقه بیان داشت: بر اساس پیش بینی برای حداقل ۳۰۰۰ و حداکثر ۵۰۰۰ نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.

وی با اشاره به اینکه همچنان در مرحله اکتشاف هستیم، اظهار کرد: با توجه به اینکه کار نیمه تعطیل بوده و هیچ کار جدی انجام نشده اما هم اکنون بالغ بر ۱۵۰ نفر در پروژه مشغول کار هستند.

مدیر شرکت مس طلای اردستان با اشاره به اینکه ظرفیت های بالایی دیده شده، تصریح کرد: مردم جویای کار شهرستان می توانند با مراجعه به دفتر شرکت و خرید قسطی ماشین آلات در ایجاد اشتغال سهیم باشند.

شریف افزود: صحبت هایی با شرکت های خارجی و داخلی تولید کننده ماشین آلات معدنی انجام شده است.

وی در خصوص میزان ذخایر معادن نیز گفت: ذخایر وسیع و بزرگی دیده شده ولی همچنان در حال اکتشافات تکمیلی هستیم.

مدیر شرکت مس طلای اردستان با اعلام اینکه در حال حاضر امکان اعلام ذخایر قطعی نیست، تاکید کرد: ذخایر احتمالی معادن چند صد میلیون تن کانی طلا و مس می باشد.

مجید شریف با اشاره به اینکه اگر بنای همکاری در شهرستان فراهم شود، خاطر نشان کرد: ذخایر خیلی بزرگی به دست آمده که در فرصت مناسب حد و حدود ذخایر اعلام می شود و به بهره برداری مطلوب هم می رسیم.

وی در پایان تصریح کرد: شرکت مس طلای اردستان کاملا خصوصی است.

انتهای پیام / کد خبر4522

مطالب مرتبط

 1. حسين اطيار

  شرکت مس وطلای اردستان یک شرکت سهامی است
  هرسهم چه قیمت بوده است ودر حال حاضر چه قیمتی دارد
  سهام قابل انتقال است
  ادرس وتلفن شرکت کجاست

  • محمد محمدی

   سلام بله قابل انتقال هست فعلا هر سهم ۱۰۱ میلیون قیمت گذاری شده ولی نرخ پایین تر هم می توانید پیدا کنید پیش بینی می شود قیمت سهام بیش از تصور رشد کند
   این شماره ام هست اگر تمایل به خرید دارید فروشنده خوب هم سراغ دارم که سهامش را بفروشد ولی در حال حاضر برد با کسیه که سهمش را نگه دارد
   ۰۹۱۰۴۸۱۵۷۷۰

 2. هر کس سهمی از این شرکت داره فعلا نفروشه و اگر پولی داره سرمایه گذاری کنه
  آینده خیلی عالی داره این سهم

  هر کس سهمش را الان بفروشه ضرر کرده

  از من گفتن

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار