جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸
نماینده اردستان

بخشایش: ۱۵۰ حمله داعش را خنثی کردیم

در روزها و هفته های اخیر کشورهای اروپایی از جمله فرانسه مورد آماج حملات تروریست ها قرار گرفته اند و فضای غرب سرشار از استرس و التهاب شده است اما در کشور ما در همین هفته گذشته اجلاس سران گاز برگزار می شود و امنیت برقرار است.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان اردستان “نگین کویر”، هفته نامه تماشاگران امروز: در روزها و هفته های اخیر کشورهای اروپایی از جمله فرانسه مورد آماج حملات تروریست ها قرار گرفته اند و فضای غرب سرشار از استرس و التهاب شده است اما در کشور ما در همین هفته گذشته اجلاس سران گاز برگزار می شود و امنیت برقرار است.

احمد بخشایش اردستانی نماینده اردستان و عضو کمیسیون امنیت مجلس درباره تهدید داعش در کشورمان به «تماشاگران امروز» می گوید: «این امنیت بدان معنا نیست که داعش در ایران فعالیت نداشته است. بر اساس اطلاعاتی که به من رسیده، بچه های امنیتی و اطلاعاتی تاکنون ۱۵۰ مورد طرح ریزی و حمله و اقدام تروریستی را سرکوب کرده اند و قبل از اینکه اقدامی در عمل صورت بگیرد آن را در نطفه خفه کرده اند.»

بخشایش در مورد شایعات احتمال بمب گذاری در مترو تهران و تهدیدات امنیتی داعش در شهرهای ما، گفت: «یکی از روش هایی که دشمن برای ناامن کردن کشور از آن استفاده می کند پخش کردن همین شایعات بین مردم است. این یکی از حربه های قدیمی است و نباید به آنها دامن زد.»

انتهای پیام / کد خبر13423

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار