چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان:

افتتاح دو طرح بیمارستانی در اردستان

گلی گفت: امروز ساختمان بخش کودک در بیمارستان شهید بهشتی اردستان با وسعت پانصد و ۷۰ متر مربع توسط خیرین به نام زنده یاد سیانکی ساخته شده و مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه داشته که به بهره برداری رسید.

به گزارش صبح اردستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان اظهار کرد: اورژانس ۱۱۵ پیش بیمارستانی روستای شهراب با زیر بنای یکصد و ۹۰متر مربع افتتاح شد.

محمد علی گلی ظهر امروز در آیین افتتاح اورژانس پیش بیمارستانی روستای شهراب گفت:  این اورژانس با توجه به محدودیتی که در بخش علیا از نظر خدمات دهی پزشکی وجود داشته است پیش بینی شده است.

وی افزود: ساختمان پیش بیمارستانی روستای شهراب با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسیده است.

گلی با بیان اینکه این اورژانس به منظور محوطه سازی و بحث انرژی ساختمان حدود ۵۰۰میلیون ریال هزینه داشته است تصریح کرد: مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال برای تجهیزات داخل ساختمان اورژانس هزینه شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان همچنین افزودبرای این اورژانس پیش بیمارستانی نیز یکدستگاه آمبولانس بنز با تجهیزات کامل داخل خودرو با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خریداری شده است.

وی همچنین افزود: امروز ساختمان بخش کودک در بیمارستان شهید بهشتی اردستان با وسعت پانصد و ۷۰ متر مربع توسط خیرین به نام زنده یاد سیانکی ساخته شده  و مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه داشته که به بهره برداری رسید.

گلی با بیان اینکه تجهیزات کامل پزشکی برای این بخش تهیه شده تصریح کرد: مبلغ دو میلیارد ریال  برای تجهیزات هزینه شده که توسط دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان تامین شده است.

این دو افتتاحیه با حضورمسئولان شهرستانی و غفورراستین مسئول اورژانس استان اصفهان و سید رضا عقدایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری افتتاح شد.

انتهای پیام / کد خبر21145

مطالب مرتبط

جستجو

نظرسنجی

در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

آخرین اخبار

شهادت امیر مومنان تسلیت باد
شهادت امیر مومنان تسلیت باد
 حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.
حلول ماه مبارک رمضان، ماه دوری از گناهان، ماه بندگی مبارک باد.